Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

niedziela, 15 lipca 2012

Protest rodziców autystycznych dzieci


Jim Carrey Jenny McCarthy present shocking government cover up - Trailer for Green Our Vaccines
Rodzice protestują przeciwko zbyt dużej ilości szczepień, uważają że szczepionki są za wcześnie podawane i jest ich zbyt wiele. Żądają regulacji kalendarza szczepień. W USA podaje się 8 szczepień podczas jednej wizyty bez żadnych testów bezpieczeństwa.
Do protestu dołączyli sławni aktorzy Jim Carrey i Jenny McCarthy, którzy również borykali się z autyzmem u swojego dziecka. Rodzice są rozżaleni bo sądzili, że postąpili słusznie a teraz ich dzieci cierpią od tego "gówna"

Jeżeli dopuścimy do przyjęcia tej poprawionej ustawy, to sanepid bez żadnej kontroli ze strony resortu zdrowia wprowadzi to co będzie chciał, to co się będzie sanepidowi oraz koncernom farmaceutycznym opłacać, czyli więcej szczepionek dla dzieci i dorosłych bez żadnej kontroli i odpowiedzialności za powstałe schorzenia poszczepienne.

Ludzi niepokoi, że ustawa nie przewiduje, że w szczepieniach obowiązkowych nie ma obowiązku stosowania tylko i wyłącznie szczepionek nie zawierających szkodliwych substancji, które mogą powodować poważne powikłania. I że państwo nie bierze na siebie odpowiedzialności za leczenie tychże powikłań. Wg internautów obywatele stają się królikami doświadczalnymi. Wielu widzi w nowej ustawie prezent dla lobby farmaceutycznego, skoro ma rozszerzyć się zakres obowiązkowych szczepień.

Film przetłumaczony przez vismaya-maitreya.pl drugi vismaya-maitreya.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem