Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

piątek, 7 stycznia 2011

CHMURY SMUGI CHEMICZNE kontra ZWYKŁE CHMURY

Film którego nie potrzeba komentować, film ten powinniśmy obejrzeć!Wieluń 06-01-2011r.

Wieluń 08-01-2011r. ze smugą w tle.

Wieluń "zachód słońca" 09-01-2011r. ze smugami w tle. 
 

Utylizacja odpadów przemysłowych na niebie-dzień za dniem.
Nie ma już fotografii, na której nie widać smug lub smugi i te chmury !
Jak mocno trzeba niechcieć tego zobaczyć, by tego nie widzieć?
Jak bardzo trzeba być naiwnym, żeby wierzyć, że to co robią jest dla nas dobre?
Co obiecali lub co nakłamali naszym czynnikom rządzącym, że uwierzyli w te bzdury ochrony klimatu?
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Z cyklu "Z Nieba Na Ziemię"

Dioksyny w paszy: ubój 8000 niosek i zamknięcie 1000 ferm


Skandal z zatrutą dioksynami paszą zatacza coraz szersze kręgi. Kilka dni temu zamknięto kilka kurzych ferm w Nadrenii Pł.-Westfalii, dzisiaj kolejne, także fermy hodowli świń, w innych regionach Niemiec.

Zatruta toksycznymi i rakotwórczymi dioksynami pasza została dostarczona widocznie do bardzo wielu wylęgarni i ferm drobiu oraz zakładów hodowli trzody chlewnej. Na kurzej fermie w powiecie Soest w Nadrenii Północnej - Westfalii, gdzie kilka dni temu znaleziono dioksynę w paszy, zarządzono ubój 8000 niosek. Szef okręgowego pogotowia weterynaryjnego, Wilfried Hopp powiedział agencji dapd, że „zrobiono to w ramach środków ostrożności”. Ministerstwo środowiska Nadrenii Płn.-Westfalii zamierza sprawdzić wszystkie drogi dystrybucji jajek i produktów zawierających jajka w handlu, aby wykluczyć szkody zdrowotne wskutek konsumpcji toksycznych produktów spożywczych.

Dioksyny przedostają się do jajek i mięsa kur

W ubiegły piątek zamknięto przezornie 14 ferm drobiu w tym hodowli indyków w Nadrenii Pł.-Westfalii w powiecie Soest, Steifurt, Inden, Warendorf i Gütersloh. Dwie z tych ferm mogą już sprzedawać jajka i drób do handlu.

Zatruta pasza dla świń

Zatrutą dioksynami paszę otrzymali też hodowcy świń. Jeden z hodowców w Turyngii zakupił w listopadzie aż 52 tony zatrutej paszy, donosiły w poniedziałek (03.01.11) massmedia. Pasza pochodzi od producenta z Saksonii-Anhalt. Tam też odbiorcami paszy były cztery farmy hodowlane.

W godzinach popołudniowych zdecydowano się na zamknięcie 1000 ferm trzody chlewnej, ferm kurzych i wylęgarnii w Dolnej Saksonii. Rzecznik dolnosaksońskiego ministerstwa rolnictwa powiedział: „Zamykamy wszystko. Ochrona konsumenta jest sprawą nadrzędną”. W Dolnej Saksonii jest ponad 50 tys. gospodarstw rolnych. Wszystkie środki zaradcze, które zostały dzisiaj podjęte ustalono na telekonferencji. Zatrutą paszę otrzymały poza Nadrenią Pł.-Westfalią, Turyngią, Dolną Saksonią i Saksonią- Anhalt także Szlezwik-Holsztyn.
Prokurator Ralph Doepper powiedział agencji DPA, że producent, firma Harles and Jentzsch ze Szlezwika-Holsztynu, podejrzana jest o wytworzenie i wprowadzenie do obrotu pasz, które mogą mieć szkodliwe oddziaływanie na zdrowie ludzi.

Według wstępnych ustaleń firma ta latami przerabiała odpady z produkcji biopaliwa i z przemysłu spożywczego na paszę dla zwierząt. Wykorzystywała do tego kwasy tłuszczowe nadające się wyłącznie do celów technicznych.
Zanieczyszczona pasza trafiła do setek gospodarstw w kilku niemieckich krajach związkowych.

Federalny Instytut Oceny Ryzyka (BfR) z siedzibą w Berlinie uspokoił w poniedziałek, że stwierdzone w wykorzystywanych na terenie Niemiec paszach ilości dioksyn nie stanowią zagrożenia dla zdrowia konsumentów.

DPA/RPT/Barbara Coellen  Red.odp. Małgorzata Matzke
źródło: http://www.dw-world.de/dw/article/0,,14749913,00.html

-------------------------------------------------------------------------------------------
Bardzo trudno uwierzyć w zapewnienia FIOR (BFR) instytutu, że dioksyny nie stanowią zagrożenia dla zdrowia. W niemczech sprzedaż produktów z dioksynami spadła, konsumenci niemieccy przestali kupować jaja i kurczaki, też nie wierzą w zapewnienia BFR.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem