Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

poniedziałek, 30 maja 2011

Stacja telewizyjna głównego nurtu KMIR6 NBC (USA) porusza temat chemtrails.

NBC -affiliated KMIR Reports on chemtrail/geoengineeringW stacji telewizyjnej głównego nurtu, dziennikarze KMIR6 NBC (USA) zastanawiają się, czy chemtrails to inżynieria klimatu w celu schłodzenia temperatury na ziemi? Czy substancja znaleziona przez mężczyznę w Arkansas to chemiczna substancja rozpylana przez samoloty za zgodą rządu USA? Wiele pytań bez odpowiedzi?
Przytaczają fragmenty z innych stacji TV, poruszających problem smug chemicznych. W jednym z fragmentów wywiadu możemy usłyszeć opinię Melanie ST. James, która zamieszkała na pustyni 20lat temu, bo nie chciała wdychać zatrutego powietrza w Los Ageles. Opowiada jak od 2009 roku niebo nad pustynią jest sukcesywnie zmieniane. Kobieta powiązuje swoje kłopoty ze zdrowiem (choroby płuc od 2009 roku) z opryskami na niebie. W dalszej części filmu możemy usłyszeć wypowiedź, jakie składniki wchodzą w skład chemtrails: aluminium, bar, cez, stront.
Dziennikarze zwracają uwagę na sposób rozprowadzania i rozprzestrzeniania się smug, że to wygląda na zaplanowaną i zorganizowaną technikę.


"Wszystkie wyżej wymienione składniki przekraczają grubo dopuszczalne normy zagrażające życiu na ziemi. Na wielu ekologicznych farmach wykryto w ziemi ogromne skażenia, których pochodzenia nikt nie jest w stanie wyjaśnić. Na Hawajach w Maui na farmie organicznej jedynym źródłem zanieczyszczenia jest powietrze"- (Michael J. Murphy-"What in the World are They Spraying")

Coraz więcej osób publicznych głęboko poruszonych tym problemem, zleca badania gleby i powietrzna - otrzymane wyniki są porażające. Gleba zmienia swoją zasadowość. Jest to ogromne zagrożenie dla życia na naszej planecie"-(FranciS Mangels-biolog)

Ken Caldeira - profesor geoinżynierii zaprzecza wszystkiemu. Mówi, że nie wdrożono jeszcze programu geoinżynierii. Ale w następnych minutach filmu twierdzi, że warto podjąć to ryzyko bez względu na skutki uboczne tego programu.

Pomimo olbrzymiej ilości dokumentów świadczących, że geoinzynieria istnieje wszyscy politycy zaprzeczają jej istnieniu. Kongresmeni skutecznie unikają wypowiedzi na ten temat. Według niezależnych ekspertów, wprowadzona potajemnie geoinżynieria przedłuży proces przejścia z energii nieodnawialnej na energię odnawialną z 50 na 300 lat.
"Wszystkie problemy związane z problematyką chemtrails zostały zawarte w filmie "What in the World are They Spraying" "-Elizabeth Beaubien dziennikarz   KMIR6 NBC.  

6 komentarzy:

 1. Cześć.

  Czy pozwolisz, abym "przedrukował" Twój artykuł na naszym blogu?

  Zobacz na to: http://www.youtube.com/watch?v=IeLepZLLBbY&feature=player_embedded

  Pozdrówka! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak jak najbardziej można kopiować nawet trzeba ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. OK. Dziękuję. P.S. Komentowanie na bloggerze jest dupne... ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. @logopednat
  Poprawiłam wstawianie komentarzy. Niestety jeszcze przez jakiś czas muszą podlegać moderacji. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej. Moderacja jest spoko, tylko ten wybór profilu, etc..., to niepotrzebne utrudnienie, podobnie jak u Marcusa na blogspocie (bardzo mało komentarzy ma przez to). Wordpress jednak rządzi. ;-) Pozdrówka!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiem mam na Wordpressie bloga ale jeszcze pracuję nad nim . ;-)

  OdpowiedzUsuń

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem