Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

środa, 1 września 2010

Jeszcze jeden powód dla którego modyfikuje się pogodę!

Dlaczego w Polsce w tym roku są "oberwania chmur", ciągłe intensywne deszcze i powodzie ?
Komu zależy na tym aby w Polsce brakowało żywności ?
Komu zależy na nieurodzaju owoców, warzyw i zbóż w skutek nieprzewidywalnej pogody?
Komu zależy na tym aby Polski rolnik stracił wszystko z powodu klęski żywiołowej i sięgnął po tanie (na razie) i zatrute GMO?

Być może to jest odpowiedź !TERAZ POLSKA !
NIE dla MONSANTO ! - przeczytaj więcej o Grupie Monsanto Polska

Szokujące wiadomości z Unii na temat skutków spożywania GMO – rozpowszechniajcie tę wiadomość!!!


"Profesor Andrés E. Carrasco, słynny argentyński embriolog z Uniwersytetu w Buenos Aires zaprezentował szokujące wyniki dotyczące herbicydu Roundup, używanego w 70% wszystkich upraw GMO, który powoduje deformacje twarzy i uszkodzenia systemu nerwowego płodów ludzkich. Z powodu publikacji badań w sierpniowym wydaniu pisma „Chemical Research in Toxicology” (Badania chemiczne w toksykologii) prof. Carrasco został fizycznie zaatakowany przed prezentacją swoich prac w Ameryce Południowej."

http://astromaria.wordpress.com/2010/09/17/szokujace-wiadomosci-z-unii-na-temat-skutkow-spozywania-gmo-rozpowszechniajcie-te-wiadomosc/
 http://www.gmo-free-regions.org/conference2010/press.html

O MONOPOLIŚCIE MONSANTO
Wstrząsający film o największym potworze korporacyjnym, który stanowi śmiertelne zagrożenie nie tyko dla gatunku ludzkiego, ale dla wszelkiego życia na naszej planecie.

Dokument jest podsumowaniem kilkuletniego dziennikarskiego śledztwa znanej francuskiej dziennikarki.
W filmie znajdziemy m.in. informacje o historii potwora: od Polistyrenów, PCB, broni chemicznej: słynnego defoliantu "Agent Orange" i dioksyn, po wspaniałe wynalazki przemysłu żywnościowego jak DDT, Aspartam, czy krowi hormon wzrostu.

Obecnie firma jest największym producentem nasion roślin transgenicznych (GMO) - czyli trujących mutantów, które według "niezależnych" badań sponsorowanych przez firmę są rzekomo jadalne i zdrowe.

Korporacja słynie z gigantycznych przekrętów, kłamstw i korupcji najwyższych szczebli władzy oraz bezwzględnego egzekwowania kupionych przez siebie przepisów prawnych, do rujnowania życia zwykłych, drobnych farmerów.
Pracuje też nad totalną destrukcją bio-różnorodności światowych upraw - w imię zysku i totalitarnej kontroli wszystkich ludzi. Firma owa jest dziś największym producentem broni biologicznej używanej przeciwko całej ludzkości.

W niniejszym filmie padają nazwiska takie jak Donald Rumsfeld, czy George Bush senior - którzy z tym szkaradnym przedsiębiorstwem są silnie powiązani.

Świat Według M-o-n-s-a-n-t-o 01/11

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem