Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

INFO O BLOGU

Strona przedstawia dokumentację fotograficzną chemtrails nad okolicami Wielunia i Polską. Są tu umieszczane zdjęcia, filmy i artykuły na temat chemtrails, napisane przeze mnie, jak i nadesłane przez inne osoby.
Cała społeczność pisząca o chemtrails chciałaby wiedzieć, dyskutować czy to jest coś, co chcemy mieć w naszym powietrzu?
Na blogu poruszana jest tematyka zagrażająca zdrowiu i życiu ludzi, związana z modyfikacją żywności i opryskami używanymi bezpśrednio na ziemi. Są to artykuły i informacje blokowane przez media głównego nurtu.

 "Ludzie odmawiają uwierzenia w to czego nie potrafią pojąć lub ignorują to co przeraża naszą ludzką naturę. Ile powodów już wymyśliłeś aby uspokoić się, że nic z tego nie jest prawdą?"

Duża kolekcja ciekawych zdjęć ze Świata Chemtrails - imageevent.com
Dyskusje i obserwacje na temat chemtrails:
http://zatruteniebo.wordpress.com
projektasymetria.wordpress.com
http://chem-trails-everyday.blogspot.com/
http://chemia-na-niebie.blogspot.com/ 
http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_chemtrails_-_teoria_spiskowa_cz2.html
http://geoinzynieria.co.cc/geoinzynieria.pdf
http://www.garnek.pl/forum/smugi-chemiczne
i wiele innych (linków) umieszczonych na moim blogu.

Jeżeli posiadacie zdjęcia lub materiały, które przedstawiają chemtrails okolic Wielunia i chcecie się nimi podzielić z innymi, to prześlijcie je emailem umieszczę je na stronie - wyślij

Kopiowanie, powielanie w całości czy we fragmentach, materiałów umieszczonych na stronie jest calkowicie dozwolone pod warunkiem podania źródła pochodzenia, czyli adresu tej strony.
ehovara.

Zasady komentowania bloga

Na tym blogu nie zajmujemy się rodzajami i sposobem powstawania smug kondensacyjnych - to można znaleźć w wyszukiwarce google. My zajmujemy się smugami chemicznymi, które pozostają na naszym niebie jako chemoślady zwane chemtrails. Wszelkie komentarze obrażające typu głupoty, bzdury itp. będą usuwane. Do rozprowadzania substancji chemicznych w powietrzu i na ziemi, przyznają się oficjalnie wojskowi i naukowcy, świadczą o tym ich publikacje, patenty, zdjęcia i filmy na stronach internetowych. Linki do stron, potwierdzające te czynności, opublikowane są w artykułach na blogu. Na tym blogu informujemy o chemośladach i dyskutujemy w jaki sposób z nimi walczyć, aby tę działalność powstrzymać.

Regulamin Chemtrails - Wieluń

1. Blog chemtrailswielun.blogspot.com umożliwia czytelnikom i blogerom, dodawanie komentarzy do publikowanych w nim artykułów. Można również opublikować własny artykuł po przesłaniu go do właściciela bloga

2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników bloga, jednak administrator ponosi odpowiedzialność za treść tych opinii i w związku z tym musi cenzurować komentarze.

3. Wszelkie obraźliwe komentarze kierowane pod adresem autorów artykułów lub osób wyrażających swoje opinie, ponadto treści w jakikolwiek inny sposób obrażające osoby lub jednostki organizacyjne, o których mowa w treści artykułów oraz komentarze zawierające treści uznawane za wulgarne będą usuwane.

3 a .Dyskutuj na temat treści wypowiedzi innych Użytkowników, ale nie atakuj ich personalnie, nie odnoś się do ich cech charakteru, stopnia rozwoju umysłowego, przynależności do określonej rasy, grupy religijnej itp.

4. Konstruktywna krytyka oraz wszelkiego rodzaju uwagi kierowane pod adresem autorów artykułów, treści artykułów lub odnoszące się do samego bloga chemtrailswielun.blogspot.com są mile widziane, a jeśli są zasadne to wręcz wskazane, o ile nie naruszają zasad opisanych w punkcie 3 i 3a niniejszego regulaminu i zachowują podstawowe zasady kultury. Opinie te, aby posiadały wartość merytoryczną, a nie były jedynie bezpodstawnymi zarzutami, powinny być jednak poparte argumentami. Komentarze, które mogą być interpretowane jak opisane powyżej, a nie spełniające wymaganych do tego warunków – będą usuwane przez administratora.

4. Zamieszczanie reklam, bądź treści, które mogą zostać zinterpretowane jako reklama w komentarzach do artykułów jest zabronione. Komentarze takie będą usuwane. Umieszczanie reklam w celach komercyjnych za zgodą, właściciela bloga.

5. Zabronione jest publikowanie (powielane) artykułów z innych stron internetowych bez zgody właścicieli kopiowanych artykułów. Zasada kopiowania artykułów jest określana na każdej stronie internetowej, którą należy przestrzegać (tj. podanie autora artykułu i adresu strony-linku).
Przesłane artykuły umieszczane są w oryginale. Nie będą publikowane posty, które są obraźliwe i wulgarne, naruszające ludzką godność. Wszelkie dane osobowe, maile osób które przesłały artykuły, podlegają ochronie. Nazwisko i inne dane może ujawnić sam właściciel posta, wpisując je osobiście na forum.

Administrator Ehovara.