Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

sobota, 5 marca 2011

Wiatr smugi przewieje !

Mieliśmy kilka dni względnego spokoju - niebo bez chmur i smug, chciało się żyć. Niestety wczoraj i dzisiaj nad ranem znowu rozpylanie. Smugi ciągnące się od Holandi, Belgi przez Niemcy i Polskę. Nad Polską smugi przerywane, również są widoczne. W chwili obecnej smugi wymieszane z chmurami, utworzyły na niebie mgłę (brak ostrości powietrza-mleko).
05-03-2011 godz 07:45
05-03-2011 godz 07:30
05-03-2011 godz 07:30
05-03-2011 godz 08:0005-03-2011 godz 07:30
05-03-2011 godz 07:30

Zdjęcia wykonane na ziemi-Wieluń

Wschód słońca 05-03-2011 07:45
05-03-2011 godz 07:15
04-03-2011 16:0010-02-2011 godz. 19:40

Co słychać w sieci:

CHEMTRAILS I INTEGRALNOŚĆ

Jeśli chemtrails nie zostaną zatrzymane to w krótkim czasie zabije miliardy z powodu zatrucia glinem, barem, a także z nieurodzaju, głodu, spowoduje zawały serca, udary, raka, chorobę morgelonów, będą rodzić się martwe płody, potworki a także wystąpią masowe poronienia. Chemtrails sieje chorobotwórcze grzyby, bakterie, wirusy odrobinki czerwonych krwinek, substancje krystaliczne węgla, kationów metali, litu i innych substancji ciężkich metali ... i Bóg wie czego jeszcze? To, że już długie lata trwają badania nad doskonałą bronią chemiczną nie jest tajemnicą dla nikogo na kontynencie amerykańskim. To jest już publiczna tajemnica i już tylko nieliczni dają się nabierać na hasło: "teorie spiskowe". Rozpylane na naszym niebie bakterie mutują się pod wpływem światła ultrafioletowego, wszystko to jest genialnym planem depopulacji. Dlatego dzisiaj wielu graczy Nowego Porządku Świata inwestuje potężne pieniądze na genetycznie modyfikowane nasiona (które mogą rosnąć w chemicznych zupach), stawiają na badania genetyczne i kontrolę umysłu. Więcej www.vismaya-maitreya.pl

Odporne na arsen paprocie mają być wykorzystane do modyfikacji genetycznych - "podobno" w stworzeniu roślin oczyszczających zatrute grunty. (autor ehovara)

Dla niektórych gatunków roślin rosnących na ziemi nie są problemem zanieczyszczenia spowodowane przez człowieka. Metale ciężkie, sole, trucizny, tytoń, spaliny i pył pochłaniane są w bardzo dużej ilości przez paprotnika zwanego Pteritis vittata. Naukowcy zidentyfikowali gen, który pozwala paprotnikowi tolerować wysokie stężenie arsenu. Ponadto pozwala on na pobieranie arsenu i akumulowanie go w liściach. Dzięki modyfikacjom genetycznym naukowcy planują wyhodować inne rośliny, które będą radzić sobie w nieprzyjaznych warunkach i oczyszczać glebę z trujących substancji.

Co się stanie, gdy rośliny genetycznie zmodyfikowane zostaną zjedzone przez zwierzęta? Świat zwierzęcy od tysięcy pokoleń przyzwyczaja się do roślin. Zwierzęta wiedzą, które rośliny są trujące a które nie. Wysianie roślin genetycznie modyfikowanych, posiadających w masie liściowej arsen, może zmylić zmysły zwierząt co spowoduje masowe wymieranie świata zwierzęcego. Nie chcę nawet myśleć o roślinach wiatropylnych, które skażą rośliny jadalne dla człowieka!

Czy nie prościej będzie gdy zasadzimy samego paprotnika tam, gdzie występuje duże zanieczyszczenie gleby i powietrza? Po co modyfikować rośliny?

Dlaczego wykonuje się te modyfikacje genetyczne? Odpowiedź jest oczywista. W niedalekiej przyszłości nasze rodzime rośliny będą zniszczone, nie będzie naturalnych nasion by siać i nie będziemy mieli co jeść, bo wszystko będzie zatrute - powietrze, woda i rośliny. Żeby cokolwiek zasiać będziemy musieli kupić nasiona i żywność od tych pseudonaukowców opłacanych przez dominujące ekonomicznie i militarnie agendy. Musimy to wreszcie zrozumieć oni chcą panować nad światem poprzez kontrolę żywności. Przez opryski z powietrza niszczą oazy rodzimych roślin, które jeszcze pozostały na naszej ziemi!

Wielu niezależnych naukowców wypowiada się na temat zabronionej modyfikacji pogody w postaci wysiewania związków chemicznych do atmosfery, według nich wywołuje to nadmierne susze albo powodzie i jest to również wielkie zagrożenie dla zdrowia. Wywoływanie suszy lub powodzi wpędza ludzi w ubóstwo. Rolnicy pozostawiają swoje ziemie i idą do niewolniczej pracy w mieście. Ziemie wykupowane są przez bogate koncerny, które obsiewają pola genetycznie modyfikowaną rośliną. Ludzie żyjący w miastach powinni wspierać lokalnych rolników, żeby mogli hodować zdrową niemodyfikowaną żywność. Wspierajmy zatem małe gospodarstwa rolne by nie upadały. One są naszą przyszłością a nie wielkie „modyfikowane kołchozy”.

Źródło : "The Plant Cell".
foto: http://en.wikipedia.org/wiki/Pteris

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem