Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

czwartek, 14 października 2010

Kilka pytań do "Unych"

Dlaczego po przelotach "zwykłych" samolotów, całe niebo jest pokryte białymi smugami, które nie zanikają tylko wiszą przez kilka godzin, a potem rozchodzą się tworząc mleczny wygląd nieba?


Czemu smugi tworzą inne wzory, niż linie korytarzy powietrznych, np.geometryczne figury czy białe smugi z przerwami?


Po przelotach i pozostawionych "smugach" niejednokrotnie dochodzi do dużego zachmurzenia, ulew i oberwania chmur, dlaczego?Czemu opadający deszcz po intensynych przelotach, opada bardzo drobnymi kroplami (jak przy zraszaniu) i pozostawia na liściach roślin rdzawe kropki, a na szybach tłuste, maziste plamy?


Dlaczego chmury (ta para wodna?) po przelotach samolotów, wykazuje właściwości fluorescencyjne i niejednokrotnie miewa poświatę metaliczną lub różową barwę?


Te chmury poniżej wyraźnie różnią się kolorami, są z innych składników?


Skoro twierdzi się, że te "smugi" to zwykłe smugi kondensacyjne, to dalczego nikt nie chce nakręcić filmu z niezależnymi ekspertami, by ludzi przekonać, że samolot rejsowy lub inny latający na zwykłym paliwe nad naszym niebem, wytwarza takie trwałe rozmazujące się smugi?

Jeżeli chemtrails są nieszkodliwe, to dlaczego w USA, gdzie ten proceder jest nagminny, zginęło 80% rodzimych pszczół?
Jeżeli nie chemtrails, to jaka jest przyczyna wyginięcia tylu pszczół, czy tylko winne są pestycydy?

200 milionów ton aluminium w USA, a ile u NAS?
200 Million Tons of Aluminum Aerosol Chemtrail Poisoning All Life! Scientific Proof!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem