Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

niedziela, 24 kwietnia 2011

Choroba Morgellons doprowadziła do skoku śmierci w Niemczech

Choroba Morgellons doprowadziła do skoku śmierci w Niemczech.
źródło: aircrap.org za www.tz-online.de

Kobieta w Niemczech wzniosła się balonem z gorącym powietrzem i popełniła samobójstwo spadając z 500 m. Monika B. miała chorobę Morgellons. Wybrała ten spektakularny sposób samobójstwa, żeby zwrócić uwagę opinii publicznej na trudną sytuację osób, które cierpią z powodu Morgellons. Zostawiła notatkę o konieczności ujawnienia prawdy o chorobie i braku pomocy ze strony państwa dla ludzi zapadających na Morgellons, oraz ujawnienia przyczyn tej choroby. Poniżej link do artykułu z niemieckiej gazety z ubiegłego roku : www.tz-online.de

Samobójstwo to zwróciło uwagę opini publicznej, choroba Morgellonów znalazła się w wielu publikacjach w Niemczech. Ujawnianiem prawdy o chorobie Morgellons, zajmował się również Marc Neumann. Próbował on skontaktować się z Moniką B. ale zanim zdążył Monika B. popełniła samobójstwo. W ostatnim czasie Marc Neumann czuje się zagrożony. Jego niemiecka strona internetowa jest atakowana. Odwiedzona została przez liczne agencje rządowe.

A przede wszystkim przez firmy produkujące pestycydy zawierające bioinsecticides wykonane z grzyba, nemotodes, i innych materiałów z żyjącymi bakteriami. W dniu wczorajszym jego witrynę odwiedziła największa ze spółek - firma Bayer. Marc Neumann udał się do prawnika, aby pozwać firmy produkujące pestycydy bo uważa, że są przyczyną powszechnego zagrożenia dla środowiska. Obecnie obawia się o swoje życie bo wypowiadał się o multimilionowym biznesie. Jeśli jednak zdecyduje się pozwać firmy, będzie w wielkim niebezpieczeństwie. Jeśli okaże się konieczne to będę pomagał jak tylko mogę. I włączę się w pozywanie tych firm do sądu, by zakończyć ich działalność. To także dotyczy firmy Monsanto.
źródło: aircrap.org.   Posted by Brian Andrews. (przekład ehovara)  

6 komentarzy:

 1. ja mam taie pytanie, czy może być powiązane GMO z występowaniem choroby Morgellons? Porównałam dwie mapy obrazujące występowanie choroby i produkcji GMO.... i prawie się nakładają na siebie. Czy ktoś to bada?

  OdpowiedzUsuń
 2. Badają właściwie wyjaśniają skąd i co to za choroba, głownie w USA niezależni naukowcy min. Marc Neumann http://www.morgellons-research.org/morgellons/morgellons-intro.htm Czy z GMO? W GMO są niebezpieczne patogeny, które powodują bezpłodność, poronienia, degradację narządów i nowotwory. Być może też mają zdolność namnażania sztucznych polimerowych nanowłókien, niewykluczone. Czym jest Morgellons? Zwojem sztucznych i biologicznych polimerów "nanowłókien" które mają zdolność rozrastania się. Taki nanopolimer spada również z tych dziwnych smug chemicznych, które zostawiają samoloty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam to w sobie już od dawna, chetnie podzieliłabym sie informacjami z innymi osobami.Zapraszam na moja pocztę mailową rumia3333@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Znalazłem kiedyś taki "drucik" wrośnięty u siebie w skórę, dużo się wtedy opalałem na słoncu. Mieszkam pod londynem, gdy wiatr idzie na londyn to samoloty zostawiają te swoje smugi a gdy nie to jest "czysto", jak tu nie uwierzyć w chemitrayls? Ta nitka to nie było nic z ubrania, było też dużo twardsze od włosa. Było wrośniętę prawie do miesa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mogę tylko umieścić linka w celu porównania. http://www.morgellons-research.org/morgellons/morgellons-diagnosis.htm
  W Polsce jeszcze nikt tego nie umie wyleczyć. To nie tylko samoloty (z powietrza) to szczepionki i GMO. To są materiały "polimery" mikroskopijne które się rozrastają w tkance limfatycznej. Polimery mogą być biologiczne czyli naturalne i sztuczne.

  OdpowiedzUsuń

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem