Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

poniedziałek, 31 stycznia 2011

Atmospheric Energy Science Program ASP

Strona amerykańskiego “Departamentu Energii Atmospheric Science”, opisuje rozwój długoterminowego programu w celu zrozumienia procesów atmosferycznych, które kontrolują transport przemiany i los energii związanej ze smugami chemicznymi i pyłów. Obecnie program skupia się na wpływie promieniowania z aerozoli na klimat, formowania i ewolucji tych aerozoli i ich właściwości, które wpływają pośrednio i bezpośrednio na klimat oraz zmiany jakie w nim zachodzą.

Adres strony: http://www.asp.bnl.gov/#NewNa jednej z podstron opisane są instrukcje - ile samolotów i kto wykonuje te eksperymenty - opryski aerozolowe:

http://www.arm.gov/measurements/aerosscatter


Następna  podstrona opisuje pomiary i ich gromadzenie:
"ARM Climate Research Facility gromadzi wyniki pomiarów z wielu różnych źródeł. Każdego dnia, gromadzona jest bardzo duża liczba danych, potem są one archiwizowane. Następnie naukowcy wykorzystują te dane do eksperymentów nad bilansem promieniowania atmosfery i jego oddziaływanie na procesy zachodzące w chmurach, które z kolei są ważnym elementem globalnej zmiany klimatu."
http://www.arm.gov/measurements/categories/aerosJeszcze inna opisuje sposób zbierania danych, które muszą być zawarte w sprawozdaniach po wykonaniu oprysków:

Dane polityki ASP
http://www.asp.bnl.gov/datapolicyR3.html
Strona opisuje stary program z lat 1998.05.19 - 1998.06.24 mimo, że program nadal trwa.
Nowych wyników nie przedstawiono.
Zorganizowano konferencję, która podsumowuje późniejsze lata. Konferencja w celu omówienia danych i wyników:  http://www.asp.bnl.gov/ASR_CMWG_AWG_Agenda_Fall09.pdf

Konferencja w celu dokonania oceny wyników eksperymentów klimatycznych
Harvest House Hotel Millennium Boulder, Colorado (+tłumacz google-screeny)
Program z roku 29 września - 02 października 2009, wymienia się tam rozpylanie aerozoli nad Alaską Arktyką i Afryką!

Po zapoznaniu się z informacjami na stronie, jasno wynika, że przeprowadza się eksperymenty z aerozolami chemicznymi nad Stanami Zjednoczonymi Ameryki.
Obserwując niebo nad Polską i porównując je z niebem w USA, można wyciągnąć wnioski, że takie same eksperymenty przeprowadzane są również nad naszym krajem. Dlaczego wykonuje się nad nami te wszystkie eksperymenty, nie informując nas o tym?
Sądząc po intensywności rozprowadzania tych chemicznych aerozoli. Zaczynamy mieć wątpliwości, które skłaniają nas do zadania pytania:
Czy są to eksperymenty i jaki mają obecnie zasięg? Czy są to może chemiczne opryski ludności ?

16-01-2011 godz 16:00 - Wieluń 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem