Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

czwartek, 24 lutego 2011

Kto płaci za chemiczne zrzuty śmierci na ludzi?

Anthony J Hilder przeprowadza wywiad z byłym agentem IRS Joe Bannister o chemicznych zrzutach śmierci i o tym kto za to płaci, dlaczego jesteśmy zatruwani i o ściganiu tych, którzy dowodzą tymi zbrodniami przeciw ludzkości.

źródło: aircrap.org
Former IRS Agent Joe Bannister calls on Obama & Feds to Stop the Genocide Now
Przekład-napisy ehovaraHilder: Czy podatnicy muszą za to płacić?
Bannister: Niestety rząd USA popiera każdy rodzaj eugeniki. Naprawdę to jest chore, że nasz własny rząd popiera takie programy.
Hilder: Ma Pan na myśli kontrolę populacji?
Bannister: Tak. Mówię o śmierci i chorobach.
Hilder: Więc to są zrzuty śmierci to co na nas zrzucają: chemitrails z tlenkiem glinu (aluminium), stront, bar sześciofluorek srebra etc.
Bannister: Widziałem wiele dowodów jasno świadczących o tym, że istnieją programy zrzucające chemikalia na nas. Nie wiem jednak jaki jest ich cel.
Hilder: Celem jest zabicie nas. W nazistowskich Niemczech tak robiono. Były tak zwane smugi Nuremburg. A czemu by nie zrobić kolejnego procesu sądowego Nuremburskiego?
Bannister: Byłoby dobrym pomysłem znalezienie kogoś kto by oskarżył tych ludzi. Potrzebujemy więcej Amerykanów, którzy rozumieją co się dzieje i którzy by wsparli ten proces. Oczywiście teraz zabija się ludzi i powoduje się ich choroby.
Hilder: To jest ludobójstwo prawda?
Bannister: Tak, oczywiście.
Hilder: Fonticide? Humanicide? (zbrodnia przeciwko gatunkowi)
Bannister: Oczywiście. Jeszcze raz powtarzam. To jest eugenika usankcjonowana rządowo.
Hilder: Ale, my wszyscy za to płacimy, tak?
Bannister: Cóż, są ludzie, którzy nie chcą za to płacić. Ja jestem jednym z nich. Nigdy bym nie zapłacił za jakieś nienormalne badania lub testy.
Hilder: Ale wiele ludzi twierdzi, że powinniśmy to robić. Musimy popierać nasz rząd nawet jeśli to rząd Hitlerowski.
Bannister: Ja w to nie wierzę. Właściwie to gdyby ludzie się przyjrzeli prawom podatkowym to dowiedzieliby się, że Amerykanie nie muszą za to płacić.
Hilder: Więc my nie musimy płacić za zabijanie naszych ludzi?
Bannister: Zgadza się.

Dla szerszych dowodów dotyczących zrzutów śmierci (chemtrails) geoinżynierii i tego, co Ty możesz zrobić, aby to powstrzymać aircrap.org

-----------------------------
IRS - Internal Revenue Service jest narodową agencją poboru podatków, uchwalona i powołana przez kongres.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem