Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

wtorek, 24 sierpnia 2010

Chemtrails OVER ARIZONA

Chemtrails OVER ARIZONA
Posted on Monday, August 9th, 2010
By Frank Lake
weeklyworldnews.com

W Tucson (stan Arizona USA) rozpylany jest przez rząd federalny tajemniczy chemiczny środek.
Naukowcy mówią, że te chemtrails zawierają bar, sole aluminium, toru i bozobonium, zostały rozpylone nad niebem w Arizonie. Profesor Marco Maridakis z University of Phoenix powiedział, że te chemtrails prawdopodobnie dotyczy tylko 70% ludności Arizona, działa na tych, którzy popierają SB-1070 wikipedia.org Arizona Senate Bill 1070 (ustawa o wzmocnieniu i ochronie praw obywatelskich) "Jest to nowy rodzaj chemtrails, zwany SmartChems (smart chemtrails), które są zaprogramowane do ataku niektórych członków społeczeństwa. Mają one swoje cele coś jak chirurgicznie spray.

Obywatele Arizony zgłaszają nudności, wymioty i ogólne poczucie obrzydzenia potem szybko następuje uniesienie i uwielbienie dla administracji Obamy.
W ciągu ostatnich 24 godzin poparcie dla SB-1070 spadło do 49%. Eksperci Arizona, Lady Gaga, przewidują, że liczba jest "mniej niż zero" do jutra.

Trzeba się zaznajomić z chemtrails, są one inne niż smugi kondensacyjne, ślady skondensowanej pary wodnej ze spalin z silników lotniczych. Chemtrails jest formą prowadzenia oprysków z powietrza, takich jak pylenie roślin, siew chmury lub gaszenie pożarów z powietrza. Chemtrails są spowodowane przez systematyczne uwalnianie substancji chemicznych na dużych wysokościach, co powoduje pojawienie się nietypowych tworów na niebie. Są to krzyże linie, przybierające różne formy.


"Rząd federalny pod pozorem chronienia Nas przed emigrantami wprowadza ograniczenie praw obywatelskich. Próbują Nas zabić ! ", Powiedział Chris Carpernteria Flagstaff" . Ale to nie zadziała. Mamy maski gazowe są wysyłane z różnych stron kraju. Będziemy walczyć z rządem. Będziemy żyć, do cholery, będziemy żyć! "
Chris Carpenteria został przyjęty do szpitala w Flagstaff Walgreens. Zmarł niedługo później.

WWN skontaktowało się z Janet Napolitano z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, która stanowczo zaprzeczyła, że rząd rozpylał na obywateli Arizona chemtrails ". Nigdy nie będziemy robić nic na szkodę obywateli naszego kraju. Popieramy Arizonans na tysiąc procent ". Napolitano została w Rosarito w Meksyku, kiedy składała to oświadczenie. Była na spotkaniu z armią meksykańską, w celu planowania inwazji w Arizonie.

Wiele osób wątpi w samo istnienie chemtrails, ale William Makepie Grand Canyon Village ostrzegał negujących chemtrails. "Pięćdziesiąt lat temu, kiedy nie było nic, tylko wkoło grunty rolne. To w latach 50-tych Truman spryskał to wszystko chemtrails i zatruł wszystko, została tylko wielka dziura w ziemi, co teraz nazywam to Grand Canyon Chemtrail. Zginęły tutaj miliony ludzi" Makepie jest profesorem historii na University of Arizona.

1 komentarz:

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem