Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

niedziela, 16 stycznia 2011

Chemia na niebie w różowym kolorze


To różowe "coś" zostawiły samoloty, za którymi nie znikały smugi.
Opryski -16-01-2011r -Wieluń


Dlaczego tak się dzieje?
W pogoni za zyskiem i przy braku odpowiedniego nadzoru, zdarzają się na świecie okropne dziadostwa. Między innymi pozbywanie się toksycznych odpadów, azbestu a nawet rozdrobnionych odpadów radioaktywnych przez dodawanie ich po trochu do betonu i asfaltu przy budowie dróg. Kilka lat temu była europejska afera z mazutem (zużyty olej silnikowy) w karmie dla ptaków (kurczaków). Choroba wściekłych krów, bydło karmione karmą pochodzącą ze składników mięsa! Skażone cyjankiem leki przeciwbólowe i śmiercionośne masło orzechowe więcej...  Skażone dioksynami mięso wieprzowe pochodzące z Irlandii w 2008 roku. więcej...

Obecnie skandal z zatrutą dioksynami paszą. Zamknięto kilka kurzych ferm w Nadrenii Pł.-Westfalii, potem kolejne, także fermy hodowli świń, w innych regionach Niemiec. Na początku stycznia uspokajano nas, że mięso nie trafi do Polski. Potem okazało się, że po całej Europie poszukiwane jest mięso 35 świń z Saksonii-Anhalt, karmionych paszą z toksynami. Jak się teraz okazuje, trafiło do Polski i Czech.
W tym tygodniu podano w mediach, że mięso zostało sprzedane do Polski.
W grudniu trafiło na Śląsk i zostało zjedzone więcej...Czy tylko na Śląsk? A co z jajkami? Po tych wszystkich aferach w zapewnienia ludzi, że nic nam nie grozi, raczej nie ma co wierzyć.

Z przytoczonych wyżej przykładów zatruwania ludzi, nasuwa się wniosek, że utylizacja tych wszystkich odpadów (zużytych olejów spożywczych, przemysłowych i innych chemikaliów) jest bardzo kosztowna. Te koszty popychają producentów do stosowania szerokiej gamy oszustw i oszczędności na pogarszaniu zdrowia innych ludzi. Wobec powyższego śmiem sądzić, że te zużyte oleje i chemikalia mogą być również spalane w atmosferze. I nie są to tylko eksperymenty, wojskowe, czy  inzynieria pogodowa, ale zwykłe chamskie utylizowanie odpadów przemysłowych w Stratosferze albo niżej Troposferze.

Ostatnie dwa zdjęcia z 09-11-2010r.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem