Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

czwartek, 20 stycznia 2011

Przez rozpylane chemtrails Ziemia zmienia kolor z niebieskiego na mglisto-biały

Chemtrails Change Earth's Color From Blue To Hazy White
Wednesday, 19 January 2011
Żródło: http://www.thespoof.com/news/spoof.cfm?headline=s5i89926

Houston, TX - oszałamiające zdjęcia ziemi w kolorze błękitnym, to już przeszłość. Obecnie wykonane zdjęcia Ziemi, wywołały falę wstrząsów i przerażenia na społeczności naukowej. Zdjęcia pokazują, że Ziemia oglądana z przestrzeni kosmicznej, nie ma już koloru pięknego niebieskiego marmuru. Został on zastąpiony zamglonym białym brudem, splecionym z chemtrails, wygląda jak szara piłka, kolor niebieski umiera.

Wielu naukowców płakało po obejrzeniu szokującego obrazu ziemi. Chemtrails objęły planetę od bieguna do bieguna. Monstrualne pajęcze-wstęgi objęły Ziemskie niebo w śmiertelnym uścisku. Ziemia będzie mieć szczęście, jak przetrwa do 2012 roku.


"Zrobiliśmy to, zabiliśmy ziemię" - powiedział dr Karl Saygun były szef astronomów w NASA - słynny astronom. 

"Rząd federalny stosuje rozpylanie chemtrails w atmosferze od 1996 roku. Staraliśmy się walczyć z globalnym ociepleniem, i o ironio to my jesteśmy winni zabicia Ziemi." Powiedział i potrząsnął głową z niesmakiem.

Wielu ludzi wierzy, że chemtrails zostały użyte aby zatrzymać globalne ocieplenie, poprzez umieszczenie odblaskowych chemicznych związków w górnych warstwach atmosfery. Wiele osób uważa, że opryski chemtrails uśmierciły tysiące gatunków zwierząt i że chorują z tego powodu miliony ludzi na całym świecie.

"Nie wiedzieliśmy, co robimy, a teraz wszyscy możemy umrzeć." Powiedział ze smutkiem Dr Saygun "To niesamowite patrzeć na zmiany w naszej atmosferze, tak się stało przez tylko ostatnie cztery dekady."

Po tych wypowiedziach, służby Homeland Insecurity wpadły do biura Dr Saygun i zabrały go na kilkugodzinne przesłuchanie. Po zwolnieniu z przesłuchania Dr. Saygun wydał oświadczenie:

"Nie ma takich rzeczy jak chemtrails. Rząd wie, co robi. Wracajcie Amerykanie do swoich przyziemnych spraw i gier piłkarskich. Nic złego się nie dzieje."

Żródło: http://www.thespoof.com/news/spoof.cfm?headline=s5i89926
(tłumaczenie ehovara)
Ps. Opublikowano to na blogu satyrycznym. Być może jest to żart, jednak przypomnijmy sobie, lata socjalizmu. Kto nam mówił prawdę i gdzie ją mogliśmy usłyszeć? W kabarecie!
===========================================================

Teraz na poważnie!  Dziwne chmury w Texasie - USA

Austin Texas Sunset - Stunning

2 komentarze:

  1. "About The Spoof - Funny Satire and Parody". A już się przestraszyłam...

    OdpowiedzUsuń

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem