Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

sobota, 19 marca 2011

Energetyka jądrowa jest przeżytkiem

"- Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie w krajach zachodnich (Francja, USA, nawet Belgia), które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo."

Więcej....Strona Mirosława Dakowskiego
Wywiad z prof. Mirosławem Dakowskim Beata Traciak Wiadomosci24.pl

ALERT: od eksperta nt. radioaktywności - grypa666
Tedd Weyman, Uranium Medical Research Center, Toronto, Canada, drobne poprawki i ważne uzupełnienia do poprzedniego emaila 19.3.2011 do Piotra Beina, który go przetłumaczył.

(fragment artykułu "ALERT: od eksperta nt. radioaktywności" - grypa666)

…Jeden jedyny pyłek z tych unoszących się w powietrzu emiterów radiacji, wszedłszy do płuc może przedostać się do układu krążenia, ulokować w tkance i zacząć łańcuch biologicznej reakcji, która może wywołać raka i in. choroby układowe. Mówienie, że nie zagrażają zdrowiu człowieka to stwierdzenie błędne, statystyczne odnośnie prawdopodobieństwa ekspozycji i wynikłej choroby, co nie ma nic wspólnego ze biologicznymi skutkami skażenia. Te materiały radioaktywne (kurz i pyły) są niezwykle niebezpieczne, gdy się dostaną do wewnątrz organizmu. Nie należy ich wdychać, pobierać z pożywieniem czy wodą i napojami, ani pozwolić na wchłonięcie ich przez skórę.

Uwaga: Tak jak zgubne jest liczyć na wybawienie od radiologicznego piekła przez pigułkę jodową, tak nie można polegać wyłącznie na liczniku Geigera jako ostrzegaczu o skażeniu. Np. większść izotopów plutonu (produkt reaktorów uranowych jak i mieszanych plutonowo-uranowych) emituje tylko promieniowanie alfa, niewykrywalne przez geigera.

Energię elektromagnetyczną alfa można wykryć detektorem umieszczonym w odpowiedniej odległości od źródła promieniowania. To samo dotyczy promieniowania beta, gamma i neutronowego – muszą dotrzeć do detektora. Jedne formy promieniowania elektromagnetycznego pokonują w powietrzu odległość centymetrów, inne metrów, a jeszcze inne kilometrów (odpowiednio: alfa, beta, gamma, neutrony). Niektóre przechodzą przez beton i ołów, inne nie przejdą przez skórę.

Żaden licznik GM nie może określić rodzaju wykrytej radioaktywności. Potrzeba próbnika alfa, zaprojektoanego na ignorowanie pozostałych rodzajów promieniowania. To właśnie użyłem w Iraku i Afganistanie, gdzie alfa występuje wraz z gamma. Żaden licznik GM nie zidentyfikuje rodzaju nuklidu izotopowego. Potrzeba identyfikatora nuklidów (koszt ok. 15 tys. $ za podstawowy, przenośny identyfikator). W Iraku użyłem Exploranium. Detektorami gamma i beta znaleźliśmy ogniska radioaktywności i oryginalne źródła promieniowania, a potem zawężyliśmy poszukiwania próbnikami alfa. Czytaj więcej grypa666

Skutki zdrowotne napromieniowania małymi dawkami - piotrbein.wordpress.com 
(fragment artykułu)

Europejski Komitetu Ryzyka Promieniotwórczego (European Committee on Radiation Risk, ECRR) powstał w 1997 r. w wyniku rezolucji powziętej na konferencji zorganizowanej w Brukseli przez Grupę Zielonych Parlamentu Europejskiego celem przedyskutowania dyrektywy Euratom 96/29, obecnie pod nazwą Basic Safety Standards Directive (dyrektywa podstawowych norm bezpieczeństwa).

Podsumowanie z raportu ECRR

Komitet wnioskuje, że obecna “epidemia” raka jest następstwem napromieniowań, które wyniknęły z globalnych opadów promieniotwórczych po próbach bomb atomowych w l. 1959-1963, a późniejsze emisje radioizotopów z cyklu produkcyjnego paliw jądrowych spowodują znaczny wzrost przypadków raka i innych chorób.

Komitet zastosował swój nowy model obok modelu ICRP, aby obliczyć ogólną śmiertelność od czasu wykorzystania energii nuklearnej w 1945 r. Obliczenia ICRP, oparte na danych ONZ o dawkach w stosunku do ludności do 1989 r. dają wynik 1 173 600 zmarłych na raka. Model ECRR oblicza 61 600 000 zmarłych na raka, 1 600 000 zmarłych niemowląt i 1 900 000 martwych płodów. Model ECRR powiększa te liczby o 10%, uwzględniając ludzi, którzy zostali napromieniowani w okresie globalnych opadów promieniotwórczych pochodzących z wybuchów broni atomowej, zapadając na rozmaite choroby i dolegliwości. czytaj więcej - piotrbein.wordpress.com

Lista wybuchów jądrowych 1945-1955 (rodzaje wybuchów-gdzie)
Tabela wybuchów jądrowych w latach 1945-1996

-----------------------------------------------------------------------------------------
 "CON" TRAILS MY ASS 1
water vapor strings? this video is from 12 23 2010 
(Co to jest za szajs w tych smugach?- kurka wodna!)
Screen z filmu
Biliony śniętych ryb !

W filmie nakręconym w porcie King - Redondo Beach, Anthony J. Hilder przedstawia sprawę milionów sardynek, które padły po opryskach chemtrails. Wczoraj gazeta The Los Angeles Times podała: "U Sardynek, które udusiły się i padły masowo w tym tygodniu w porcie King, wykryto silną neurotoksynę. Naukowcy twierdzą, że z tego powodu 1 milion (lub więcej) ryb u wybrzeży Los Angeles doznało cierpienia (distress?) i spowodowało że pływały chaotycznie i wpłyneły do Redondo Beach".

Podobną sprawę opisała the Associated Press dwa dni temu, tam ogromne ławice sardynek, anchovies, stripped bass i makreli nagle przypłyneło blisko brzegów w Piątek' w Akapulko, Meksyk. Rybacy obwiniają prądy morskie wywołane tsunami z Japoni, eksperci jednak nie znają przyczyny śnięcia aż tylu ryb.

Death Harbor - Death Dump Casualty - Anthony J Hilder


Opis pod filmem

Millions if not Billions of fish dead in King Harbor in Redondo Beach in southern California. Red Tide....Toxic Algae....Depleted Oxygen....trapped in Harbor.....natural....??? Or was this the product of Death Dumps from the sky...why all the mass die offs now? Birds, fish, why?

Miliony jeśli nie miliardy martwych ryb można zobaczyć w porcie King Harbor w Redondo Beach w południowej Kaliforni. Czerwony Przypływ....Toksyczne algi.... Zmniejszona ilość tlenu....uwięzione (ryby) w Porcie.....naturalne??? A może to produkt zrzutów śmierci z nieba..... dlaczego masowo giną ptaki i ryby ???

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem