Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

Jak się robi burzę. Co to jest chemtrails?

Zdjęcia wykonane w jednym dniu z odstępami 30min.


Co to takiego jest chemtrails ?

"Czym są te tajemnicze smugi, które czasami widzimy pozostawione na niebie przez samoloty odrzutowe? Czy mamy dzisiaj do czynienia jedynie z tzw. smugami kondensacyjnymi, czy też jest tam coś więcej w tych dzisiejszych smugach? Zdjęcia z całego świata ilustrują te nowe smugi kondensacyjne – zwane w j. angielskim chemtrails (smugi chemiczne), w odróżnieniu od contrails (zwykłe smugi kondensacyjne)."
Chemtrails widoczne są w postaci pasów, krzyżyków, liter V i dziwnych wzorów. Przy silnym wietrze rozciągają się one do pasków i ochydnych smug. Te paski pozostają jakby sklejone i wiszą w powietrzu do kilku godzin zmieniając się w sztuczne chmury.


Czy jest to:

Geoinżynieria klimatu-Sztuczna modyfikacja pogody i klimatu:
Słowo geoinżynieria jest nowym pojęciem i nie ma jednoznacznej definicji, dlatego warto je sprecyzować, żeby uniknąć nieporozumień. W słowniku języka polskiego PWN słowo to nie istnieje.Jeśli wierzyć Wikipedii, geoinżynieria jest to: dziedzina techniki zajmująca się metodami ulepszania gruntów i skał. Natomiast w definicji hasła Inżynieria pogody i klimatu jest napisane: Inżynieria pogody i klimatu (geoinżynieria) - proponowane wielkoskalowe modyfikacje pogody w celu wprowadzenia zmian klimatycznych. Angielskim odpowiednikiem pojęcia inżynieria pogody i klimatu jest: geoengineering (climate engineering). Wszędzie gdzie użyję słowa geoinżynieria mam na myśli inżynierię klimatu, czyli działania mające na celu sztuczną modyfikację pogody i klimatu. geoinzynieria.co.cc

https://www.llnl.gov/news/newsreleases/2008/images/geoengineering_diagram_big.jpg

http://www.wmicentral.com/news/latest_news/article_61c943d4-0edb-11e0-a597-001cc4c03286.html
https://www.llnl.gov/news/newsreleases/2008/images/geoengineering_diagram_big.jpg

Przecież te opryski widać z kosmosu !
Zdjecia satelitarne

Teorie spiskowe?

Cóż, na niebie też jest tłok i zadyma.
Rozpylają: wojsko, wszelakiej maści organizacje, korporacje naukowe, nienaukowe przyklejone do wojska, korporacje powiązane z rządami, firmy lotnicze (zależy od jakości paliwa), lotnicze firmy szemrane (bo kto im pod ogon zagląda) dostają zgody na przeloty, koniec kropka.
 Jak taka kupa, dziwnych samolotów zgromadzi się na niebie, to niestety ohydny efekt jest, bo niebieskiego nieba nie ma, a zamiast nieba są szachy!


Jeszcze jeden powód dla którego modyfikuje się pogodę!

Dlaczego w Polsce w tym roku są "oberwania chmur", ciągłe intensywne deszcze i powodzie ?
Komu zależy na tym aby w Polsce brakowało żywności ?
Komu zależy na nieurodzaju owoców, warzyw i zbóż w skutek nieprzewidywalnej pogody?
Komu zależy na tym aby Polski rolnik stracił wszystko z powodu klęski żywiołowej i sięgnął po tanie (na razie) i zatrute GMO? Być może to jest odpowiedź !

Łączenie punktów: Widmo głodu, powodzie i farsa

Zmiana klimatu prowadzi do mizernych zbiorów i nieurodzaju, które z kolei powodują podwyżki cen żywności. Taka sytuacja najbardziej dotyka kraje biedniejsze, jako że większość dochodów najuboższych ludzi na świecie (a są ich miliardy) wydawana jest na żywność. Poniższy fragment omawia kwestię cukru, ale taki sam schemat powtarza się również w wypadku innych roślin uprawnych: ‘Dziwna pogoda’ może być powodem ograniczenia dostaw brązowego cukru i wzrostu cen kontraktów terminowych ICE Futures US