Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

sobota, 22 stycznia 2011

Cenzura aktualnych satelitarnych zdjęć kuli ziemiskiej?

Satyryczny artykuł "Chemtrails Change Earth's Color From Blue To Hazy White" umieszczony na thespoof.com zwrócił nam uwagę na to, że w Internecie nie publikuje się już aktualnych zdjęć satelitarnych Ziemi! Ostatnie aktualne zdjęcie, zamieszczono na początku grudnia ubiegłego roku na witrynie (www.flashearth.com) Dzisiaj już nie można obejrzeć świeżych zdjęć (poprzednio uaktualnianych, co tydzień) Wstawiony na tej stronie obraz, jest zdjęciem podobnym do mapy satelitarnej google map. Na portalach związanych z nauką nie działają odnośniki do aktualnych satelitarnych zdjęć Ziemi, lub opublikowana jest prezentacja wybranych oraz  przyciętych zdjęć (earthobservatory.nasa.gov). Portale naukowe zaprzestały takich publikacji. Z kolei te, które umieszczono są stare lub bardzo słabej jakości i po „retuszu” Na portalach pogodowych prezentuje się zdjęcia w dużym „oddaleniu” i „rozmazane”. Mapy Google przedstawiają zdjęcia satelitarne wykonane w ostatnich latach, i są to specjalne zdjęcia przygotowane na potrzeby wirtualizacji nawigacji, geograficznych jak i do prezentowania ofert nieruchomości, lokalizacji działek i innych.

Pytanie, co się stało? Dlaczego NASA skąpi fotografii? Dlaczego ludzie na całym świecie nie mogą zobaczyć, co się dzieje nad ich głowami? Wspomniany artykuł satyryczny sugeruje nam, że wprowadzono blokadę informacji i zmuszono do milczenia światowej sławy naukowców astronomów. Tuszuje się globalny zasięg zaawansowanych programów rozprowadzania związków chemicznych w atmosferze. Konwencja ONZ zakazała tych technik i programów, więc robione jest to w ukryciu.

Tu na ziemi wmawiają nam, że mamy paranoję, że nie znamy się na fizyce. Ale gdy zobaczymy zdjęcia satelitarne ziemi, wtedy to nie będzie już takie proste zrobić z nas głupców. Dopiero z kosmosu widać, jak ten program jest zaawansowany! Jak bardzo atmosfera pokryta jest smugami?

Panie i Panowie obecnie żyjemy w „matrixie” Piękna Ziemia z marmurowym niebiesko-granatowym kolorem, może już faktycznie nie istnieć. Być może ten kolor zanika. Można domniemywać, że tak jest obserwując niebo z dołu.
I wszystko mogłoby być w porządku, bo po cóż mamy na te zdjęcia patrzeć, ale jest jedno, ale.
Sto lat temu nikt nie potrzebował oglądać ziemi z góry, czyli z kosmosu, nie było takiej potrzeby. Teraz, kiedy ludzie latają w kosmos i są realizowane różne „chore programy”, co do których określone czynniki rządzące nie chcą się przyznać, jako mieszkańcy tej planety, mamy moralne prawo wiedzieć, co się dzieje nad naszymi głowami?

źródło zdjęć: www.chemtrails.ch/photos.htm & www.jasnagora.com/galZdjecMiniNews.php?ID=5660
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Były agent FBI Ted Gunderson  (http://en.wikipedia.org/wiki/Ted_Gunderson) jest zaangażowany w informowanie ludzi, że program chemicznych oprysków zwanych chemtrails, istnieje. Po przejściu na emeryturę, pracował również nad rozwikłaniem satanistycznych zbrodni. Z zebranych dowodów, które posiada wskazują, że wiele zbrodni popełnianych jest przez ludzi uprawiających kulty sataniczne, powiązanych z urzędnikami wysokiego szczebla rządowego.

Former FBI Chief Ted Gunderson Says Chemtrail Death Dumps Must Be Stopped_pl.avi napisy: ehovara

Foto na którym widać jak łatają każdy prześwit w chmurach
Łatanie chmur nad Polską

Dwa następne, które udało się ściągnąć z flashearth.com
zdjęcie 1 zdjęcie 2

Najwięcej zdjęć screenował Wojciech Partyka i umieścił je na swoim blogu
chem-trails-everyday.blogspot.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem