Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

poniedziałek, 15 listopada 2010

Zmieniono nam dzisiaj pogodę.

W dniu dzisiejszym 15-11-2010r, rozpylono na niebie ogromną ilość chemikaliów (czytaj tony). Rozprowadzanie zaczęło się o godzinie 03:00. Wiele ludzi podziwiało piękną pogodę, która niestety skończyła się już o 13:00, za sprawą latających samolotów. Jednak mało kto patrzył na ilość przelatujących samolotów. Uświadamiałam dzisiaj znajomych, pokazywałam i porównywałam rodzaje smug. Przecierali oczy ze zdumienia. W ciągu trzech godzin przeleciało ich kilkadziesiąt. Jednak dało się zauważyć, że nie wszystkie zostawiały smugi. Były to samoloty, które nie rozpylają chemii.Po południu błękitne niebo, pokryte zostało schodzącymi się w skupiska smugami. Na niebie widoczne były już tylko szaro-bure sztucznie wytworzone chmurzyska. Te ohydne samoloty latały jeszcze długo i łatały każdy prześwit błękitnego nieba. Gdyby nie wytworzono sztucznie chmur, ładna pogoda utrzymałaby się dłużej.


Z powodu tak dużej ilości oprysków, powietrze dzisiaj jest strasznie zapylone, ciężko się oddycha. W ustach mieliśmy metaliczny, gorzkawy posmak i uczucie piasku w gardle. To nie jest śmieszne, to zaczyna być tragiczne!.


Wieczorem podczas zachodu słońca, widoczne były dziwne barwy tych chmur. Monstrum przypominające chmurę, dymiło i świeciło się na czerwono.


Wytworzono sztuczne chmury tam, gdzie była piękna słoneczna pogoda Płd-Wsch Polski.
Łatanie chmur z góry wyglądało tak:


więcej...

"Chemtrails: Skutki toksycznych metali i chemicznych aerozoli na zdrowie człowieka"

Od dziesięcioleci wiemy, że metale ciężkie i substancje chemiczne mogą spowodować poważne szkody fizyczne. Nawiązując do książki Rachel Carson's " Silent Spring" w której zostały zawarte, obszerne ostrzeżenia przed poważnymi konsekwencjami, użycia metali ciężkich i substancji chemicznych oraz narażenie na nie w naszym codziennym życiu. Są tysiące badań dokumentujących, rakotwórczy wpływ tych substancji na organizm człowieka.

2 komentarze:

  1. Witam,
    Oglądałem tego dnia Chemtraile w Warszawie. Rzeczywiście był to największy oprysk od początku listopada. Zdjęcia wysłałem na stronę www.chemtrails.blox.pl i jest to pięć pierwszych zdjęć na tamtym blogu.
    Podoba mi się ten blog i oby takich było jak najwięcej.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję, staram się. Przepraszam za utrudnienia z wpisami na forum, ale miałam bardzo dużo troli. Podchodzili do sprawy niepoważnie.

    OdpowiedzUsuń

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem