Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

środa, 10 sierpnia 2011

Pogody nie ma, ale smugi widać !

 Dzisiaj między 17:00 -19:30  rozeszły się "chmury" i co widać?Jak często udaje nam się wygrać na loterii? Bardzo rzadko, albo wcale!
A na niebie robi się malutki prześwit i już widać smugę po samolocie. A przecież nieboskłon jest taki ogromny!!!

To jeszcze nie wszystko, te "chmury" pozostałe po samolotach świecą się jak bombki. Na zdjęciach niżej widać mały świecący obiekt, to nie jest słońce! Słońce świeciło z drugiej strony budynku w dość sporej odległości, lecz prawie na tej samej wysokości.
                                                                   Amerykański patent  nr 4253190
świecący obiekt 
Charakterystyczny układ warstw powietrza na linii wschód-zachód przypomina układ chmur, które "układają się zgodnie" z wiązkami promieniowania radiowego wysyłanymi przez pogrzewacze jonosfery takie jak HAARP. Amerykański patent nr 4253190 opisuje, w jaki sposób rozpylona za lecącym samolotem żywica poliestrowa służąca jako "lustro" może być utrzymywana w powietrzu za pomocą ciśnienia wytwarzanego przez wiązki emitowane przez HAARP. Wynikowy elektronowo-cyklotronowy rezonans może wytworzyć w powietrzu lustro poprzez polimeryzację rozpylonych prekursorów. 

Zdjęcie niżej, przedstawia podobe niebo jakie widziałam w dniu 10-08-2011 (zdj. swiecący obiekt)


 Pogoda w tym roku rolnikom nie dopisała. Ostatnio jak to śpiewa Pan Jan Pietrzak prawdziwe „plagi”, jak nie powodzie, to susze. Żniwa w tym roku przebiegają na „wariackich papierach” rolnicy koszą już nawet w niedzielę, bo akurat w tym dniu nie padało. Na polach jest tak mokro, że kombajny często grzęzną w błocie. I wszystko wskazuje na to, że w tym roku żniwa nie będą najlepsze, a dobrze jeśli w ogóle uda się zebrać zboża ze wszystkich pól.
Dopóki większość ludzi nie zapyta o prowadzoną inżynierię pogodową nad Polską, dopóty będą występować „plagi”. Polska ma z góry ustalone miejsce ! Nie jako producent żywności, lecz jako rynek zbytu żywności produkowanej na zachodzie lub wschodzie. Ograniczono produkcję cukru, pozamykano cukrownie i wprowadzono limity na produkcję mleka. Ostatnio przegłosowana ustawa o nasiennictwie, wprowadzi na rynek modyfikowane nasiona i ograniczy wysiew rodzimych nasion. Więc wszystko zmierza w kierunku, by Polska była wyłącznie rynkiem zbytu.

Ekonomiczne zniszczenie danego państwa poprzez "nieudaną pogodę", wiąże się z jego osłabieniem i poddaństwem.

W książce "Between Two Ages", Zbigniew Brzeziński w roku 1970 napisał: Technologia sprawi, że przywódcy wielkich krajów będą mogli prowadzić sekretne wojny, w których będzie potrzebna tylko garstka żołnierzy... Techniki modyfikacji pogody mogą być wykorzystane do wyprodukowania długich okresów susz, lub sztormów. Pierwsza wersja książki została przez cenzurę wycofana z półek. Następna pojawiła się w 1976 r., a kolejna w 1982 r. Wspomniany cytat znajduje się w wersji z 1976 r.” 
 "W 1997 r., na podstawie dotychczas dostępnych informacji, Jim Wilson napisał: Jest 2025 rok. Nieprzyjaciel nieprzewidywalny w XX wieku, skomasował swoje wojska na granicy zaprzyjaźnionego kraju. Wysoko nad głowami żołnierzy przelatuje mały bezzałogowy samolot stealth. Chmura czarnego proszku wychodzi z jego ogona, sypiąc na głowy wrogiej armii jedyną znaną broń, która może powstrzymać uzbrojone hordy. Brzmi to bajecznie, ale obserwując wydarzenia ostatnich kilkunastu lat trzeba poważnie do tego podejść. Opisany proszek jest substancją, która powoduje natychmiastową powódź i muł popowodziowy, w którym utoną zmasowane czołgi i transportery opancerzone. Amerykańska armia opracowała dokument - pracę naukową wielu specjalistów meteorologów pt. "Weather As A Force Multiplier: Owning The Weather" (Pogoda jako czynnik zwielokratniający siłę: panowanie nad pogodą). Praca analizuje sytuację, w której generałowie posiadają całkowitą kontrolę nad warunkami atmosferycznymi nad polem walki. Mogą "siać chmury", następnie kierować błyskawice w nieprzyjacielskie czołgi i inne pojazdy. Mogą powodować lokalne, bardzo gęste mgły. Broń mikrofalowa może uderzyć w jonosferę, niemal całkowicie zakłócając pracę stacji radiowych wroga. Wniosek pod dokumentem głosi: To jest nasza wizja. Do roku 2025 wojsko będzie mogło mieć możliwości wpływania na pogodę nad całym teatrem wojennym, albo w mikroskali nad danym terenem bitwy, by osiągnąć swoje cele militarne."
więcej - BROŃ KLIMATYCZNA

Skrywane technologie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem