Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

niedziela, 6 marca 2011

Dzisiaj nad Wieluniem piękne niebo bez smug chemicznych

I oby takie pozostało!

06-03-2011 godz 11:00
06-03-2011 godz. 11:15

Proszę spojrzeć na mapę pogody Polski, Czech i Niemiec - SAT24.com Satellite i Flightradar24.com.

06-03-2011 godz 10:48

Widać wyraźnie, samoloty latają! Nie ma smug - szybko znikają, gdzie są smugi? Odpowiedź: Dzisiaj od rana nie latają samoloty, które rozprowadzają smugi chemiczne!

06-03-2011 godz. 10:30
06-03-2011 godz. 10:45
2 komentarze:

  1. Dzisiaj nie to że nie latały samoloty które by rozpylały, tylko nie było warunków do powstawania smug! Znajomość meteorologii się kłania.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja nie muszę znać się na meteorologii, mam inny zawód. Natomiast mam prawo do nieba bez tych ohydnych szaro-różowych smug - konstytucja mi to gwarantuje. * Art. 74: „1. Władze publiczne prowadzą politykę zapewniającą bezpieczeństwo ekologiczne współczesnemu i przyszłym pokoleniom. 2. Ochrona środowiska jest obowiązkiem władz publicznych. 3. Każdy ma prawo do informacji o stanie i ochronie środowiska. 4. Władze publiczne wspierają działania obywateli na rzecz ochrony i poprawy stanu środowiska”. Te smugi nie wyglądają na parę wodną i kryształki lodu! Jak ktoś niedowidzi to powinien iść do okulisty a jeżeli nie chce widzieć i nie widzi to jego sprawa. Mam filmy i zdjęcia na których widać coś co się wielu ludziom niepodoba i również tym co się meteorologią i aeronautyką zajmują. Do nich należy min. Dr Coen Vermeeren z Uniwersytetu Technicznego w Delft (Holandia). http://www.youtube.com/watch? v=SEXKoGijaTU&feature=player_embedded Są też inni niezależni naukowcy, którzy o tym piszą. Autorytetu Doktora Uniwersytetu nie powinno się podważać. Ze smugami jest tak samo jak ze wstydliwym smrodem, bardzo śmierdzi a większość udaje, że nic nie czuć.

    OdpowiedzUsuń

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem