Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

czwartek, 9 sierpnia 2012

Programy geoinżynieryjne na świecie.

  Prison Planet.pl Polska 2012-08-05

Jeśli wspomnisz komukolwiek w Polsce, że nad krajem rozpylane są na masową skalę środki chemiczne jako element geoinżynierii, to zdecydowana większość pomyśli, że jesteś chory psychicznie albo, że naczytałeś się za dużo książek science fiction. Trudno rozmawiać na temat, który nie został przedstawiony szerokiej publiczności w mediach. Jednak, mimo niemalże pełnej ignorancji problemu przez media a tym samym społeczeństwo, literatura na ten temat jest dość pokaźna jak również pojawia się coraz więcej publikacji na ten temat. Geoinżynieria będąca otwartą polityką w takich krajach jak Chiny czy Rosja w Polsce jest martwym tematem.

Mimo tego, dla tych, którzy nadal mają jakiekolwiek opory co do możliwości istnienia i występowania takich programów nad polskim terytorium prezentujemy mapę opracowaną przez ETC Group a opublikowaną ostatnio w brytyjskiej gazecie Guardian. Jest to mapa oficjalnych programów geoinżynieryjnych jako projektów badawczych i eksperymentów manipulacji systemem klimatycznym. Świadomość istnienia takich programów jest o tyle istotna, iż powodują one zaburzenie naturalnych procesów pogodowych. Jeśli np Czechy przeprowadzą akcję wyzwalania opadów nad swoim terytorium to np w Polsce może być susza, lub inne anomalie pogodowe. Uproszczona mapa programów geoinżynieryjnych. Link do pełnej mapy


Geoinżynieria była wykorzystywana już w latach 60 i 70, na co dowodem jest poniżej zamieszczony wywiad z Benem Livingstonem -ojcem geoinżynierii:

The Father Of Weaponized Weather
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=x8Zk6CyNL9o

W internecie pojawiła się oficjalna, polska petycja przeciwko programom geoinżynieryjnym znanym również jako chemtrails. Jeśli chcesz ją podpisać, to znajduje się pod tym linkiem: LINK
źródło: prisonplanet.pl

Od autora 

Linki:
Pogoda na zamówienie
Chmury bielsze mogą oznaczać - wilgotniej na ziemi

Programy inżynierii pogodowej (geoinżynierii) mają zatrzymywać promieniowanie słoneczne i przeciwdziałać rzekomo postępującemu globalnemu ociepleniu. Programy te wskutek rozpylania substancji chemicznych mogą spowodować powolną śmierć świata biologicznego. Najnowsze badania prowadzone przez Carnegie Institution we współpracy z Indian Institute of Science sugerują, że w ramach programu inżynierii pogodowej, zostały zaburzone cyrkulacje atmosferyczne, które zwiększyły monsunowe deszcze i kontynenty stały się bardziej wilgotne. Modyfikacja pogody wyrządza więcej szkody niż pożytku.
Linki z bieżącego roku:
 Monsunowe, ulewne opady deszczu doprowadziły do powodzi w północno-wschodnich stanach.
Stolica Chin pod wodą
"Chińczycy po wystrzeleniu 186 rakiet z chemikaliami sztucznie wywołali najsilniejsze od lat w tym kraju opady śniegu. Także bezchmurne niebo w czasie parady z okazji 60-lecia powstania Chińskiej Republiki Ludowejbyło efektem manipulacji pogodą. 18 samolotów i ponad 400 rakiet miało wywołać wcześniej deszcz, niwelując zachmurzenie. Podobnie miało być podczas otwarcia igrzysk olimpijskich, kiedy wystrzelono ponad 1000 rakiet. W Chinach przy wywoływaniu deszczu pracuje 50 tys. osób. Technika jest wykorzystywana głównie na terenach dotkniętych suszą. Zdarza się, że sąsiadujące regiony oskarżają się o kradzież opadów."
"Osunięcie ziemi po ulewach w austriackiej Styrii "

Zdjęcia satelitarne na których widać modyfikacje pogodowe lipiec-sierpień. Na zdjęciach widoczne są rozpylone na ogromnych odległościach smugi, które róznią się kolorystyką od zwykłych chmur. Chemikaliami pokrywane są prawie całe fronty atmosferyczne, nie dziwmy się zatem, że na jednym obszarze mamy susze a na drugim ulewy z osunięciami lawin błotnych. Istnieją również środki chemiczne rozpulchniające ziemię, które stosowane były już przez armię USA w Wietnamie, po których czołgi zapadały się w błocie. Nie wiemy tak naprawdę jakich środków używa się do modyfikacji pogody, przecież ten temat jest "martwym tematem".

Starsze zdjęcia dokumentujące rozpylanie chemikaliów nad Europą, umieszczone są w odnośnikach i w artykułach na stronie (źródło zdjęć- en.allmetsat.com,NASA i moje własne)

11-08-2012
11-08-2012 Morze Płn
Dania-Morze Płn
Francja,Belgia
Polska
Morze Bałtyckie 10-08-2012
Polska-Lipiec-2012
Środkowa Polska-Lipiec
Śr.Polska-Sierpień
Śr.Polska-Sierpień
Śr.Polska-Lipiec
Chmury wymieszane z rozpylonymi chemikaliami
Odrzutowce pozostawiające chemoślady 
Ślady pozostawionej chemii wysoko nad pułapem chmur

Zatoka Biskajska -NOC
Zatoka Biskajska-Dzień

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem