Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

niedziela, 15 stycznia 2012

Uwaga! Kupa z domestosem leci !

Mysterious Goo Found on Cars, Driveways in Michigan - January 6, 2012Tajemnicze placki na samochodach. Ludzie zastanawiają się, czy to toksyczne kupy ptaków, czy coś innego? Cała ulica, okna, podjazdy i samochody, pokryte żrącymi plamami. Zdarzyło się to już trzeci raz i nikt nie wie co to może być. Plamy trudne do zmycia niszczą karoserie samochodów. Jedna z osób przypuszcza, że to pochodzi z samolotów.
Te samoloty przelatują na bardzo niskim pułapie, więc dlatego sądzę, że te plamy mogą pochodzić od tych samolotów”.  Twierdzi również, że plamy mogą być toksyczne.
Reporterka zwraca uwagę na to, że to może być coś innego. Związek lotnictwa odpiera zarzuty - "to mogą być kupy ptaków". Jednak cała grupa ptaków i to w jednym momencie, nie robi kup! (to nie film Hitchcocka ;-D).  Technicy z lokalnego szpitala stawiają na nieczystości organiczne.
Linie lotnicze na zadawane pytania, jak zwykle ściemniają i odpierają zarzuty - to nie jest paliwo lotnicze, ani nieczystości z lotniczych toalet.
Na koniec reporterka stwierdza, że już wielokrotnie zdarzały się przypadki nieszczelnych lotniczych toalet.

Lokalna stacja potwierdza istnienie pierwiastka baru w chemtrails.Związki baru są wysoce toksyczne i powstają w wyniku spalania paliwa lotniczego lub spalania substancji pirotechnicznych (fajerwerki). Wpływają negatywnie na drogi oddechowe, mogą potęgować objawy astmy. Występujące długotrwale w powietrzu w dużych stężeniach, osłabiają system immunologiczny człowieka i zwierząt.

I przypomnienie postu z dnia 17 czerwca 2011

Departament Obrony Narodowej i eliminacja fanatyzmu religijnego przy pomocy wirusów i szczepień.

Na zamieszczonym poniżej materiale, który wyciekł z Pentagonu urzędnicy Departamentu Obrony Narodowej (ang. DOD- Departament of National Defence) omawiają plan opracowania i wypuszczenia wirusa zmieniającego strukturę DNA. Wirus może być przenoszony poprzez szczepienia i ma na celu usunięcie tzw. genu Boga VMAT2 odpowiedzialnego za przeżywanie doznań religijnych, intensywnych przekonań czy pragnień. Według materiału zamieszczonego poniżej projekt ten jest skierowany przeciwko fundamentalistom islamskim w Iraku i Afganistanie.

2 komentarze:

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem