Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

piątek, 17 czerwca 2011

Dzisiejszej nocy w świetle księżyca było widać smugi

Dzisiaj w nocy była masakra. W świetle księżyca było widać smugi na niebie, jedna przy drugiej. Musimy zaopatrzyć się w kamery, które mają "night shota".

Na zamieszczonym poniżej materiale, który wyciekł z Pentagonu urzędnicy Departamentu Obrony Narodowej (ang. DOD- Departament of National Defence) omawiają plan opracowania i wypuszczenia wirusa zmieniającego strukturę DNA. Wirus może być przenoszony poprzez szczepienia i ma na celu usunięcie tzw genu Boga VMAT2 odpowiedzialnego za przeżywanie doznań religijnych, intensywnych przekonań czy pragnień. Według materiału zamieszczonego poniżej projekt ten jest skierowany przeciwko fundamentalistom islamskim w Iraku i Afganistanie.

Oni cały czas pracują, i mogą stworzyć inne wirusy?
Musimy pamiętać o tym, że szczepionki są w różnej postaci - także wziewnej!
Dla tych co nie lubią czekać, aż się film wczyta:
Screeny  z filmu !

Departament Obrony Narodowej i eliminacja fanatyzmu religijnego przy pomocy wirusów i szczepień.

17-06-2011 Wolne Media więcej..
Sytuacja w amerykańskiej elektrowni atomowej jest utrzymywana w tajemnicy.
Sytuacja elektrowni w Fort Calhoun, która leży na przedmieściach Omaha jest skrzętnie omijana w mediach i większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z wielkości zagrożenia. Elektrownia ogłosiła stan alarmu nr 4, który oznacza potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa. System alarmowy w USA jest nieco inny niż w reszcie świata i zaczyna się od czwórki. Na świecie stosuje się skalę od 1 do 7. Fukushima w tej skali ma nr 8.
!!LEVEL 4 EMERGENCY!! Nebraska Nuclear Plant Flooded About to Get Worse - June 14, 2011

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem