Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

wtorek, 14 czerwca 2011

Świadomość człowieka

11-06-2011
Pojawiają się z "nikąd", zostawiają smugi krótkie i długie, które tylko częściowo zanikają. Reszta pozostaje jako szara zawiesina. Można się domyślać, że to co zostaje, jest związkiem chemicznym po spaleniu się paliwa lotniczego i że jest to związek nieszkodliwy. Ale czemu to tak ohydnie wygląda? Widoczne było, ogromne stężenie cząstek pyłu w powietrzu. Dało się wyczuć metaliczny posmak w ustach. Osoby z chorobami płuc i serca miały duszność.  Dlaczego wczoraj wieczorem, tak wiele osób odczuwało brak tlenu?

13-06-2011
Więc jeżeli te związki są nieszkodliwe, to dlaczego mamy takie objawy? Dlaczego przy mocno zafajdanym przez samoloty niebie, mamy uczucie braku powietrza?
Można by pomyśleć, że ohydny widok smug jest sugestią i wprowadza stan naszego umysłu w poczucie zagrożenia. Ten obraz jest złudny i nic nam się nie stanie! Dobrze, ale dlaczego czujemy posmak metalu w ustach? Czy to też mylny odczyt naszego mózgu?

13-06-2011
Od tysięcy lat nasze organizmy przystosowywały się do życia na ziemi. Każdy atak na człowieka spowodowany przez naturę, objawia się reakcją obronną organizmu i następuje natychmiastowy kontratak. Obrona manifestuje się w różnoraki sposób. Pierwotnie człowiek posiadał taki sam instynkt, jaki mają dziko żyjące zwierzęta. W miarę swojego rozwoju człowiek w wyniku sposobu życia, jedzenia, dobrobytu, chemizacji swojego ciała i manipulacji, częściowo stracił ten instynkt. Tylko nieliczni ludzie żyjący na ziemi, posiadają obecnie pierwotny instynkt samoobronny, którego są świadomi. Ludzki organizm poddany zagrożeniu broni się sam, poprzez reakcję różnych bodźców wysyłanych do mózgu, bez względu na świadomość.

13-06-2011
Jeżeli nasza świadomość zostanie zmieniona w taki sposób, że nie jesteśmy w stanie wyczuć zagrożenia to jedyna reakcja obronna, jaka nam pozostaje to reakcja fizjologiczna naszego organizmu. Więc nawet wtedy, gdy inni mówią, że nic nam nie grozi i, że jest to dla nas zdrowe to wówczas nasz organizm mówi co innego. Utraciliśmy nasz instynkt, który równy jest świadomości. Nie mając świadomości nie mamy instynktu.
Dlatego jesteśmy jedynymi organizmami żyjącymi na tej planecie, które dobrowolnie żywią się trucizną. Jemy, pijemy, wdychamy - truciznę, potem chorujemy i przedwcześnie umieramy. Rodzimy się już chorzy i nie wiemy dlaczego. Czy jeszcze możemy odzyskać własną obronną świadomość?


Polecam dzisiaj film, który częściowo przywróci naszą świadomość.

Dr Rath - kartel farmaceutyczny 1/4 (Napisy PL)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem