Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

środa, 23 listopada 2011

Smugi chemiczne widoczne z kosmosu!

Chemtrails from Space


Potężna geoinżynieria w zasięgu twojego wzroku.
Alex Jones, Infowars.com USA 2011-11-16

Fakt, że nasza planeta jest bombardowana chemikaliami rozpylanymi z dużych wysokości w ramach licznych programów geoinżynieryjnych prowadzonych przez amerykańskie agencje rządowe (plus wszystkie kraje NATO) i uniwersytety, które zostały zatwierdzone bez publicznego nadzoru nie może już być dłużej zaprzeczany.

Zaklasyfikowanie globalnego ocieplenia, będącego bardzo kontrowersyjną i często naukowo fałszywą pseudo-nauką, jako "zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego", zostało wykorzystane przez władze jako pretekst do zabawy w Boga. Pozwoliło to na uruchomienie wielu tajnych eksperymentów na globalną skalę, które prowadzą do niezliczonych zagrożeń dla ludzi i środowiska.

Teraz jednak gdy zwiększa się społeczna świadomość o geoinżynierii w wyniku szeroko propagowanych zjawisk smug kondensacyjnych (ang. chemtrails), władze są powoli zmuszone do ujawnienia niektórych aspektów programu. Jesteśmy teraz w niewielkiej odległości od pełnego ujawnienia rzeczywistej skali eksperymentów geoinżynieryjnych.

Naukowcy przyznają, że smugi kondensacyjne pozostawione przez samoloty tworzą "sztuczne chmury", które blokują promienie słoneczne. To już nie jest przedmiotem dyskusji. Teorie spiskowe na temat smug kondensacyjnych sprawdziły się.

Profesor Keith Shine z Reading University powiedział Daily Mail w zeszłym roku, że chmury "tworzone przez opary z samolotów mogą utrzymywać się" przez godziny "pozbawiając obszary znajdujące się na trasach przelotów, np. w Londynie i okolicznych hrabstwach, dostępu do słońca".

"Eksperci ostrzegają, że w wyniku tych działań, ilość światła słonecznego docierającego do ziemi może zmniejszyć się aż o dziesięć procent." Profesor Shine dodał: "W najbardziej ruchliwych częściach Londynu i na południu Anglii, te tworzone na dużej wysokości chmury mogą przesłonić niebo, zamieniając słoneczne dni w mgliste warunki pogodowe w całym obszarze. Spodziewam się, że efekty będą jeszcze gorsze, wraz ze wzrostem ruchu lotniczego."

Colossal GeoEngineering in Plain Sight - 
NASA reported 5 years ago that the earth is now receiving at least 20% less sunlight than 10 years before.
After 16 years of denial, the White House Science Czar John P Holdren now admits that they have been "testing" the manipulation of Earth's atmosphere with Barium salts, Aluminum Dioxide and other toxic compounds.  Bottom line: there is a world-wide secret program to manipulate the atmosphere. They admit it's happening, but they won't tell us why.
Więcej - prisonplanet.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem