Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

niedziela, 15 sierpnia 2010

Obudzić się z letargu...

Ludzie kojarzą związek zmian pogodowych z przelotem samolotów robiących linie, pasma, krzyże na niebie lecz wolą nie angażowac się w te sprawy i nie zadawać pytań. Więc nie należy się dziwić, że mamy do czynienia ze wzmagającymi się zmianami pogodowymi i klęskami żywiołowymi. Również co niektórzy domyślają się, że po opryskach czują się źle, są słabi, zmęczeni i apatyczni ale odrzucają te myśli stosując wyparcie bo tak jest lepiej. Może to nie prawda, może się mylę, bzdura. Jesteśmy niemądrzy myśląc tak o tym i odrzucając to co się widzi. Ta głupota ludzka wynikająca z bierności i znieczulenia kiedyś nas zabije.
Dobrze określono ludzką głupotę w artykule - Ludzka głupota: spisek największy ze wszystkich.
Human Stupidity: The Biggest Conspiracy Of Them All
Gdyby wybrać jeden czynnik najbardziej wpływający na ludzkie cierpienie, wybrano by ludzką głupotę. Weźmy przykład palenia. Każdy wie, że wywołuje ono raka. Ale palenie wśród nastolatków, szczególnie dziewcząt, wzrasta. Co to za głupota? To samo jeśli chodzi o upijanie się. Kosztuje kupę szmalu i wszyscy wiemy jak podle czujemy się następnego dnia. Jednak wielu z nas, mężczyzn i kobiet, robi to regularnie, nie tylko młodzi. I nie zapominajmy o tych idiotach, którzy smażą sobie mózg stosując nielegalne narkotyki.Ten rodzaj głupoty można znaleźć w społeczeństwie we wszystkich postaciach. Większość ludzi ma pełną świadomość tego, że są wirtualnymi niewolnikami banków i urzędów podatkowych. To oni mówią, że politycy są skorumpowani, a dziennikarze kłamcami. Każdy to wie, ale nic nie robi. I chodzą na wybory, jednego nieudacznika zastępują drugim, płacą podatek, płacą odsetki i słuchają wiadomości. Głupi, głupszy, najgłupszy!!! Wszyscy wiedzą, że są ciągle okłamywani przez rządy i media, a szczęśliwie powtarzają ich bzdury. Tak długo jak mają pracę, radzą sobie z rachunkami, nie ośmielą się angażować. Wracają do domu, włączają TV i znieczulają nieczyste sumienie wypijając szóstkę piw. Rozmawiając z przyjaciółmi i kolegami, wszystko o czym mówią to jedzenie, seks, sport i plotki o celebrytach. To tak jakby dokonano na nich lobotomii. Kiedy skonfrontowani z prawdą, większość otwarcie przyzna, że coś jest nie tak z oficjalną narracją, ale nie ośmielą się dociekać. Tak naprawdę unikają rozmów z ‘tym który kreuje problemy’, albo z powodu wstydu, że nie mają odwagi, albo ze strachu przed podejrzeniami że mają podobne poglądy. Są samolubnymi i pozbawionymi kręgosłupów tchórzami!

Chmury, pogoda i tajne eksperymenty HAARP.

Fragment artykułu humorystyczny co prawda ale świadczący o tym, że na Alasce w ośrodku naukowym Haarp ekspyrementuje się z chmurami: National Geographic Traveler nr 5 październik/listopad 2008.Artykuł dotyczacy ALASKI

"Oferując spokój, ciszę i komfortową izolację od polityki i wielkomiejskiego zgiełku, Alaska przyciąga różnej maści dziwaków z całego kontynentu. Pierwszego spotykamy już na trasie do parku Denali. Staruszek resztki siwych włosów ma związane w długi kucyk, a ciemne okulary maskują przepite oczy. Minivan którym nas podwozi, cały obwieszony jest indiańskimi symbolami stanowi jednocześnie dom dla niego i psa, z którym dzielimy coś, co od dawna nie jest już tylnym siedzeniem.

- Widzicie te chmury? - Tak... Co z nimi? - Widzicie, jakie są nienaturalnie regularne? Zdradzę wam tajemnice -to chmury wyprodukowane przez człowieka. Armia USA ma w okolicy tajne podziemne bazy, z których za pomocą mikrofal próbuje kreować pogodę. Ale to im się nie uda. Przyroda jest silniejsza!"

A teraz bardzo poważnie: Zarejestrowne patenty przez wynalazców urządzeń HAARP i czemu mają służyć:

U.S. Patent 4686605 – metoda i aparatura do przeprowadzania regionalnych zmian w ziemskiej atmosferze, jonosferze i/lub magnetosferze (USA)
U.S. Patent 5038664 – metoda tworzenia naboju z relatywistycznymi cząstkami na wysokości powyżej powierzchni ziemi (USA)
U.S. Patent 4712155 – metoda i aparatura do tworzenia sztucznego elektronu cyklotronu ogrzewającego regionu plazmy (USA)
U.S. Patent 5068669 – system zasilania wiązek światła (USA)
U.S. Patent 5293176 – Folded Cross Grid Dipole Antenna Element (USA)
U.S. Patent 5202689 – lekko skupiający reflector dla wybranego terenu (USA)
U.S. Patent 5041834 – sztuczne lustro jonosferyczne zbudowane z warstwy plazmy, która może być nachylona (USA)
U.S. Patent 4999637 – tworzenie sztucznych jonizujących chmur nad ziemią (USA)
U.S. Patent 4954709 – detektor promieni gamma o wysokiej rozdzielczości kierunkowej (Izrael)
U.S. Patent 4817495 – system obronny do rozrózniania obiektów w przestrzeni (USA)
U.S. Patent 4873928 – eksplozje wymiarów nuklearnych bez radiacji (USA)
HISTORY AND APPLICATIONS OF HAARP TECHNOLOGIES

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem