Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

piątek, 13 sierpnia 2010

Gdzie się podział rumianek?

W latach siedemdziesiatych a nawet jeszcze później, często spotykało się rosnący tuż obok chodnikowych płyt rumianek pospolity, takie ładne kwiatuszki. Żółte miękkie gąbeczki z białymi płatkami. Teraz chodniki opryskuje się środkami chemicznymi i przy okazji trawę obok, ponieważ beton musi być czysty.
Kiedyś takie kępki hakało sie haczką ale to zbyt ciężka i żmudna praca dla służb oczyszczania miasta.
Teraz jest nowocześnie. Czy jest taniej? Pewnie nie, środki chemiczne też kosztują. Idzie sobie taki Pan z baniaczkiem na plecach z maseczką na twarzy i opryskuje psik, psik... A zaraz za nim biegnie dziewczynka z pieskiem już bez maseczki i też to wdycha. Herbicyd Roundup

My wszyscy jesteśmy jak te roślinki!

Teraz opryskuje się Nas superchemikaliami, ile lat na przeżycie nam zostało - nie wiem powiem szczerze.
Użyteczni idioci lub odurzeni fluorem i nie wiadomo czym, śpiący spokojnym, błogim snem - nic nie robimy  a przecież wszyscy tym oddychamy. Ale czy napewno oddychamy? Czy juz tylko łapiemy powietrze jak ryba wyciągnięta z wody?  Mamy gorączkę, nie ustępuje, jeden lek, potem drugi. Idziemy do szpitala a tu kicha. Nie wiedzą co nam dolega. Ostatnio modna diagnoza to "gorączka niejasnego pochodzenia" albo "jelitówka"
Tak wykonano wszystkie badania i nic, zdrów jak ryba (ta co ledwo dycha). Denerwujemy się - kurcze co mi jest, tak mi słabo i skąd takie zmęczenie. Musimy mieć świadomość tego, że wchłaniamy pół tablicy Mendelejewa a pisze o tym na forum (georgm4 i zezol) http://www.gazeta.ie/forum/index.php?showtopic=63205&st=0 oraz Tajne plany wojska. Makabryczna przyszłość ludzkości (Onet) i jeżeli okaże się to wszystko prawdą, a wszystko na to wskazuje - to jak mówią ludzie wierzący "Miej Nas Panie w Swojej Opiece".

 fot. Krzysztof Tarnawski Chemtrails nad Wrocławiem (Środa, 14. Kwiecień 2010 10:45 Słowo Wrocławian)
Trzeba być wypierdkiem ludzkości, żeby robić coś takiego.

Dzisiejsze foto chemtrails godz 09:10 13-08-2010r Wieluń

Zacznijmy zadawać pytania, dlaczego rozpyla się te wszystkie chemikalia na niebie?
Project: General Analysis

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem