Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

środa, 18 sierpnia 2010

Ziarnko do ziarnka.

Pożary w Rosji. USA zastosowały nową broń?

Rosyjski politolog, Andriej Areshev w udzielonym wywiadzie dla czasopisma "Sprawy Międzynarodowe", wydawanego przez rosyjskie MSZ odniósł się do pożarów torfowisk niedaleko rosyjskiej stolicy. Według Aresheva Stany Zjednoczone mogą używać nowego rodzaju broni, służącej do wywoływania zmian klimatycznych. Rosyjski specjalista dodawał, że owa broń może być wykorzystana do zmian temperatury i ograniczania płodów rolnych w krajach Azji Środkowej. Publikacja politologa wywołała głośną dyskusję rosyjskich zwolenników teorii spiskowych - informuje portal rferl.org.
Publikacja Aresheva ma związek z teorią, która jest często wykorzystywana przez zwolenników teorii spiskowych, Mówi ona, że badania nad programem HAARP, finansowane przez Departament Obrony USA mają na celu stworzenie technologii, która przy wykorzystaniu jonosfery ma usprawnić komunikację i wykrywać pociski balistyczne. Według Aresheva prawdziwym celem tych badań jest stworzenie nowego rodzaju broni masowego rażenia w celu destabilizacji systemów ochrony środowiska i rolnictwa w wybranych krajach.
Powoli nasze teorie spiskowe przestają być teoriami i myślę, że już niedługo o sprawie chemtrails i HAARP będzie głośno. więcej - Onet.pl  

W sierpniu 2000 roku Rosyjska Duma zwróciła się z dramatycznym apelem do ONZ i społeczności międzynarodowej o ustanowienie międzynarodowej kontroli nad prowadzonymi przez USA doświadczeniami zmierzającymi do zbudowania broni geofizycznej. W apelu Dumy zawarta była informacja, że większość testów zaplanowana jest na rok 2003. Rosyjscy parlamentarzyści ostrzegali, że niektóre z tych eksperymentów mogą mięć nieprzewidywalne konsekwencje dla środowiska naturalnego, gdyż ich przedmiotem są: jonosfera i magnosfera ziemi. Działanie broni geofizycznej, opiera się na idei oddziaływania na te środki za pomocą dostatecznie silnych i skumulowanych fal ultrakrótkich. Mogą one podgrzewać fragment jonosfery-podobnie jak kuchenka mikrofalowa podgrzewa mrożonki. Powoduje to odkształcenie tej warstwy atmosfery. Można ją unosić, odginać, a nawet tworzyć z niej coś na kształt gigantycznych soczewek elektromagnetycznych skupiających promienie słoneczne w określonych punktach. Każdy kto bawił się kiedykolwiek zwykła soczewką i kalką papieru, wie, co oznacza taką możliwość.
Źródło:  HAARP - broń geofizyczna.

1 komentarz:

  1. Gdy się Panowie politycy pokłócą to wtedy zaczną sobie wytykać to i owo. Wtedy tajne stanie się jawne.

    OdpowiedzUsuń

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem