Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

niedziela, 6 kwietnia 2014

Dokument NASA ujawnia działania przeciw ludzkości!

Dokument ten został przedstawiony w lipcu 2001 roku w formie prezentacji Power Point w centrum Lamgley, autorstwa Dennis M. Bushnella, głównego naukowca NASA.

"Future Strategic Issues/Future Warfare [Circa 2025]"
"Przyszłość - kluczowe zagadnienia Wojna przyszłości circa 2025"
http://www.stopthecrime.net/docs/nasa-thefutureof-war.pdf

Prezentacja oparta jest całkowicie na istniejących danych, trendach, analizach i technologiach (str.4)
Cały dokument dotyczy robotów, cyborgów i ludzi. Najbardziej szokującą jest strona 93 na której znajduje się informacja:
" Porywanie, torturowanie amerykanów w porze największej oglądalności",
"ataki terrorystyczne na terenie kontynentalnych Stanów Zjednoczonych przy pomocy binarnej broni bilogicznej, wyłączenia kluczowej infrastruktury."
Użyją EMP, czyli impulsu elektromagnetycznego, a także fal radiowych aby wywrzeć wpływ na nasze mózgi, itd. oraz przeprowadzą "poważną wojnę psychologiczną i eksploatację zniszczeń powstałych w wyniku innych działań.", "eksploatacja syndromu CNN." CNN to, sieć mediów informacyjnych maszyna do propagandy założona przez CIA.

Na stronie 66 czytamy:
" Wzrasta znaczenie ludzkich ograniczeń i ułomności. Ludzie są zbyt duzi, zbyt ciężcy i delikatni. Są zbyt powolni, zarówno fizycznie jak i umysłowo. Wymagają ogromnego łańcucha dostaw" - to znaczy, że utrzymanie nas zbyt dużo kosztuje - "a ich wartość jest coraz niższa, a nawet ujemna."

To jest globalny plan ataku przy pomocy technologii przekraczających pojęcie większości ludzi.

Na stronie 45 - jest mowa o broni wiązkowej
" Broń wiązkowa staje się coraz szerzej rozpowszechniona",
strona 9 - "gatunek ludzki przejął i skrócił ewolucję."
Dokument zawiera również informacje o mikropyle jako broni :
"zmechanizowany pył wielkości mikrona rozprzestrzeniony jest pod postacią aerozolu i wdychany do płuc"
"Mechanicznie wdrąża się w tkankę płucną i realizuje różne patologiczne cele." - to jest zupełnie nowy rodzaj działań wojennych, i jest on legalny. "Fale te będą mieć wpływ na 100% ludzkiej populacji" 

Do prowadzenia tej "wojny" będą używane częstotliwości radiowe. Użycie niskich frekwencji, mikrofal wg raportu armii USA służy do namierzenia wroga.

Ludzie będą doświadczali przeróżnych dolegliwości z reguły zaczyna się od dzwonienia w uszach, palpitacji serca, wysypek, bezsenności. Fale blokują nasze układy odpornościowe.
 "Te wszystkie mikropyły i użyte fale, będą miały negatywny wpływ na nasz stan zdrowia i będą powodowały napady padaczkowe." 

Uwięzienie, zniewolenie, depopulacja i szeroko zakrojona kontrola umysłu. Fale radiowe mają wiele celów.

źródło: https://www.youtube.com/user/RipsonarNews
http://www.stopthecrime.net/docs/nasa-thefutureof-war.pdf

Dokument NASA ujawnia działania przeciw ludzkości!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem