Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

niedziela, 17 listopada 2013

Spotkanie klimatyczne z (groźbą, szantażem) super tajfunem Haiyan

Czy super tajfun Haiyan został zaprojektowany przez terrorystów w celu wywarcia presji na rozmowy klimatyczne w Warszawie?  

Całkiem możliwe a nawet pewne. Sztuczne zmiany pogody, huragany i powodzie stały się biznesem i ekonomiczno - klimatycznym terrorem a odbywający się "szczyt wicherkowy” i tezy “ogłupienia cieplnego” są tego potwierdzeniem - to są "sprytni" ludzie, którzy robią na tym wielki biznes.

(to nie są eko-terroryści, bo eko to skrót od ekologii a oni z ekologią nie mają nic wspólnego, ja nazywam ich klimatycznymi - terrorystami)

Korporacje stały się wyjątkowo pazerne i agresywne. Za nieuczciwie zarobione pieniądze, kupią wszystko i zrobią wszystko by mieć ich więcej i jeszcze więcej. Żądza władzy jest silniejsza niż żądza pieniądza. Ale pieniądz jest środkiem do zdobycia władzy. Wichury, trzęsienia ziemi, powodzie były i będą, jednak ostatnimi czasy występuje związek przyczynowo-skutkowy, wynikający z niektórych “kataklizmów i katastrof” dla korzyści “przebranych ekologów”

Was Super Typhoon Engineered For Maximum Drama At Warsaw Climate Talks?

Filipny to archipelag złożony z 7000 wysp, które zostały poważnie zniszczone przez wzrost poziomu morza spowodowane przez wg eko terrorystów "globalne ocipienie". Problem Filipin omawiany był jako przykład na szczycie w Warszawie, który został spotęgowany sztucznym huraganem, by ludzkim nieszczęściem  wywrzeć presje na obradujących. Podobnie jak " super sztorm" Sandy w USA meteorlogiczna wersja terroru 9/11, która jest wymieniana przy każdej okazji w związku ze zmianami klimatycznymi.

"Meteorolodzy stwierdzili, że warunki otoczenia Typhoon Bopha były bardzo nietypowe, dla zbiegu wydarzeń pogodowych tworzących " Super Tajfun Haiyan ", podobny dziwny ciąg zdarzeń wystąpił, kiedy przyniósł" Super sztorm "Sandy, który spustoszył wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych w październiku. " (M. Dante)

"Tragedią na Filipinach wymuszono redukcję CO2 produkowanego w ramach obszaru Unii Europejskiej o 20 procent kosztem 500 miliardów euro! Coś niebywałego. To są realne pieniądze. Za 500 miliardów euro mamy zmniejszyć o 0,2 proc. emisję dwutlenku węgla w UE. "

Bogdan Pęk bezkompromisowo o globalnym ociepleniu: "To jest największa mistyfikacja w historii ludzkości, za którą stoją globalne interesy i potworne pieniądze".
Doświadczony holenderski obserwator, jest przekonany, że super-tajfun został wywołany przez geoinżynierię, by wywołać klęskę żywiołową.
Microwave-pulse-gives-birth-typhoon-haiyan

Światowy najsilniejszy sztorm w spisanej historii, Typhoon Haiyan (nazywane również Yolanda), wiatry osiągnęły do 195 mph - w porywach do 235 mil na godzinę. Ta ogromna burza pierwotnie rozpoczęła swoją rotację na Zachodnim Pacyfiku i urodziła się z anomalią mikrofalową. Ten film omawia wyniki i możliwe źródło impulsu mikrofal. Mające początek skąd?! Z pobliskiej bazy wojskowej US Air Force, i lokacją w tym miejscu satelity komunikacyjnego hub.

 

Observer anonymous Ewok zapewnia bardziej szczegółową dokumentację, w tym związanych z nimi wydarzeń klimatycznych-szantażystów-terrorystów.
Strange Anomalies In the Ocean 11/11/2013

Fizyk, Michio'a Kaku ujawnia, że wysokiej mocy lasery mogą pobudzać burze.  Video 11/11/2013-Tropical Storm “Zoraida” formed after Microwave pulse, heads for Philippines

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem