Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

sobota, 1 czerwca 2013

Program Spryskiwnia Huraganów Mikrocząstkami HAMP

Intensyfikacja huraganu Katrina poprzez opryski aerozolowe.
chemtrailsplanet.net

http://chemtrailsplanet.net/2013/05/31/hurricane-katrina-engineered-with-aerosols-for-maximum-destruction/

Bliska analiza obrazów satelitarnych i animacji pomiędzy 8/23 and 8/30/2005 pokazuje silny dowód na miodyfikację pogody i intensyfikację huraganu Katrina, poprzez opryski aerozolowe aby zwiększyć skalę zniszczeń na wybrzeżu Luisjany i New Orleans.

Katrina: A Hurricane Geoengineered For Maximum DestructionWeather Modification under the DHS, Hurricane Aerosol Microphysics Program (HAMP)

Zdjęcia:
http://chemtrailsplanet.net/2013/05/31/hurricane-katrina-engineered-with-aerosols-for-maximum-destruction/


Program (HAMP) Modyfikacja Pogody pod DHS , Program Spryskiwnia Huraganów Mikrocząstkami HAMP

Departament Bezpieczeństwa Narodowego DHS działał pod kryptonimem HAMP aby modyfikować huragany. W prezentacji Amerykańskiego Stowarzyszenia Meteorologicznego, Joe Golden potwierdził, że tropikalne cyklony mogą być osłabiane lub intensyfikowane w zależności jak areozole są rozmeszczane w cyrkulacji powietrza. Rozmieszczanie czarnego węgla zostało wspomniane jako efektywna siła zwiększająca (uzbrajająca) siłę burzy. Kluczowe komentarze Joe Golden są uchwycone w video.

Aerosol Geoengineering and Hurricane Modification Program Run by Homel...Komentator pogody Robert Ricks, zdziwiony nagłym gwałtownym zaostrzeniem się huraganu Katrina.
http://videos.videopress.com/RkLPjjWW/katrina-geoengineered-into-monster-hurricane_dvd.mp4

Kompletny artykuł :
http://chemtrailsplanet.net/2012/10/29/frankenstorm-sandy-like-katrina-is-a-haarp-and-aerosol-geoengineered-hurricane/
oraz
http://chemtrailsplanet.net/2012/10/29/frankenstorm-sandy-like-katrina-is-a-haarp-and-aerosol-geoengineered-hurricane/

Dlaczego DHS interesuje się huraganami? Prawdziwe pytanie brzmi czemu w ogóle DHS istnieje? Pomysł Bezpeieczeństwa Narodowego jest odrażający i przywołuje brutalne lata nazistowskich Niemiec.
Czytaj dalej...

źródło:  chemtrailsplanet.net

Dwa oczka huraganu Wilma


"Huragan Wilma, jeden z trzech najpotężniejszych w historii huraganów pojawiających się na wodach Atlantyku w ciągu zaledwie 2 miesięcy uświadamia nam jak potężne anomalia pogodowe zaczynają coraz częściej panować na Ziemi"
Anomalia pogodowe ? Dlaczego NASA usunęła szybko ze swojego serwera FOTO poniżej?
Dlaczego huragan ma dwa oczka ?


Ile kosztuje zła pogoda?

Koszt samej odbudowy Nowego Orleanu szacowany jest dziś na ponad 200 mld USD.

Dłuższa "przedłużona" zima pozbawiła nas młodych owoców i warzyw. Po zimie powinniśmy zregenerować swoje organizmy i dostarczyć im witamin, które daje nam natura.  Obecnie ulewne i uporczywe deszcze powodują straty w rolnictwie,  na polach zaczynają gnić rośliny.  Kto na tym zyska a kto straci?


Polska - modyfikacja pogody.

24-04-2013
24-04-2013

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem