Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

niedziela, 12 maja 2013

Znikanie pszczół a trwałe smugi - chemtrials.

Dr Jerzy Jaśkowski, dr Katarzyna Leśnikowska-Osielska, Katedra Biofizyki GUMED
Polska
2013-05-09 (prisonplanet.pl)

Znikanie pszczół a trwałe smugi - chemtrials. #1

sat24.com 2012r
False Flag lub bardziej opisowo działanie pod fałszywą flagą wg Wikipedii są to działania prowadzone przez rządy, korporacje lub inne organizacje. Operacja taka wywodzi się z militarnej koncepcji “false colors” - czyli wykonywanej w obcych barwach. Operacje takie nie ograniczają się do działań wojennych ale mogą występować także w czasie pokoju. Celem ich jest odwrócenie uwagi od właściwego problemu lub i obarczenie kogoś innego, organizacji, grupy etnicznej odpowiedzialnością za zamieszanie. Takim typowym przykładem była operacja CIA z 1962 roku skrywana pod kryptonimem “Northwoods". Miała ona na celu, poprzez liczne ataki terrorystyczne w miastach USA, zmienić nastawienie społeczeństwa do Fidela Castro.

Innym medycznym przykładem takiego działania jest wmawianie społeczeństwu, że palenie papierosów jest główną przyczyną raka płuc, w celu odwrócenia uwagi od opadu promieniotwórczego spowodowanego ponad 3000 wybuchów tzw. doświadczalnych. Wybuchy te można porównać do zrzucenia ok. 50 000 bomb atomowych o mocy bomby hiroszymskiej. Czyli chłopcy bawili się zdrowiem ludzkości, detonując 3 bomby dziennie, oczywiście w imię wyższych celów zabezpieczenia bytu narodowego danego kraju. Cokolwiek to znaczy. Oczywiście straty biologiczne były wliczone w koszta bezpieczeństwa narodowego. A zyski koncernów produkujących to śmiercionośne badziewie pozostały i pozostają nadal tajemnicą państwową. No przecież nie możemy motłochowi mówić na ile go naciągnęliśmy.

Co ma wspólnego fałszywa flaga operacji wojskowych z ginięciem pszczół? Bardzo dużo. Ginięcie pszczół jest bowiem wg dostępnych danych, spowodowane rozsypywaniem materiałów ferromagnetycznych w powietrzu. Już w 2009 roku rozpoczęliśmy badania tzw. trwałych smug. Wynikiem była publikacja na konferencji Bezpieczeństwo Narodowe w Poznaniu. Praca ta znalazła się w obiegu m.in. internetowym. Powodem podjęcia badań, było między innymi szacowanie olbrzymich strat w dziedzinie zdrowia i przyrody. Komitet Unii Europejskiej potwierdził że, samo ginięcie pszczół to straty rzędu 22 miliardów euro rocznie.

Więcej prisonplanet.pl
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/znikanie_pszczol_a,p1649349431

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem