Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

wtorek, 16 kwietnia 2013

Przypomnienie artykułu z maja ubiegłego roku.

„Planeta Ziemia – Broń wojny ostatniej”

Publikuję przekład recenzji książki Dr Rosalie Bertell „Planeta Ziemia – Broń wojny ostatniej” opisujący, istnienie nowoczesnej broni jaką są emitery fal ELF, rzekomo służące do nawigacji i komunikacji. Urządzenia te rozmieszczone są na całym świecie -USA HAARP, Rosyjska - SURA i ich siostrzane projekty prowadzone przez inne państwa. Ubolewam nad tym, że nikt do tej pory nie przełożył tej książki na język polski. Tłumaczone są romanse i inne nieprzydatne jakościowo książki, a ta zostaje pomijana. Książka powinna być przeczytana przez wszystkich tych, którym choć trochę zależy na przyszłości.

" - Dr Bertell wyjaśnia, że HAARP oraz podobne instalacje w Rosji z którymi Ameryka współpracuje wytwarzają, pulsujące fale o bardzo małej częstotliwości, które penetrują w głąb Ziemię, potencjalnie zakłócając równowagę płyt tektonicznych w skorupie ziemskiej (tak jak ten w kalifornijskim uskoku San Andreas) Bawienie się wzajemnym oddziaływaniem płyt tektonicznych, wulkanów i jądrem Ziemi to igranie z ogniem. --- To nie jedyne wojskowe instalacje zagrażające żywotności Ziemi. Dr Bertell opisuje, że HAARP jest tylko jednym z łańcuchów rosnącej, potężnej wojskowej sieci instalacji. Używają one pól elektromagnetycznych o rożnej mocy i zakresie fal. Każda fala posiada inną zdolność wpływania na Ziemię lub atmosferę ziemską. Np. instalacja na Alasce ma pole magnetyczne 60 000 razy większe niż sama Ziemia. ---Każdy kto wie jaki wpływ mają pola magnetyczne na ludzki organizm zdaje sobie sprawę z potencjalnego ryzyka, jakie niosą za sobą te instalacje. Jak wskazuje Dr Bertell ziemskie pole elektromagnetyczne powstaje podczas interakcji prądów elektrycznych z płynnego ziemskiego jądra oraz pasów Van Allena w atmosferze, jednak te procesy nie są do końca zbadane. ---Z typową powściągliwością szacunkowo określa, jaki wpływ może mieć pole elektromagnetyczne na jądro Ziemi i atmosferę. Jednakże uważa, że testy wojskowe mogły naruszyć równowagę Ziemi. Wskazując na wcześniejsze testy wojskowe, które przyczyniły się do zanikania warstwy ozonowej i globalnego ocieplenia. Dr Bertell sugeruje, że anomalie pogodowe oraz katastrofy „naturalne” mogły być bezpośrednim efektem testowania instalacji HAARP."

Czytaj dalej......

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem