Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

czwartek, 7 marca 2013

Dr Ilya Perlingieri: Atak na nasze zdrowie.

Dr. Ilya Sandra Perlingieri prelegentem na trzydniowej konferecji "Consciousness Beyond Chemtrails", która odbyła się w Los Angeles (USA) w sierpniu 2012 roku. Tytuł przemówienia to " Atak na nasze zdrowie", w którym Dr Ilya Sandra Perlingieri, porusza bardzo ważne dla nas tematy: jak zanieczyszczenie środowiska i choroby występujące po opryskach nieba. Dr Perlingieri proponuje również pewne rozwiązania jak bojkotować firmy, które nam szkodzą.
Dla przypomnienia artykuł opublikowany przez Dr. Ilye Sandrę Perlingieri
Chemtrails: The Consequences of Toxic Metals and Chemical Aerosols on Human health.

Oraz

Film Jana Massaria - jest to audiokonferencja rozmowy między Russem Tannerem (Global Skywatch) i Danem Wigingtonem (WIWATS / Działacz). Naukowe wyjaśnienie dlaczego spryskiwane jest niebo na całym świecie.

4 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety muszę usunąć ten wpis bo jest niezgodny z regulaminem. Jak masz coś do Astromarii to napisz na jej blogu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety nie mogę tego zrobić, bo nie mam możliwości komentowania tamtego bloga, dlatego wyrzuciłem to z siebie tutaj. Po prostu zadziwiają mnie ludzie zaprzeczający oczywistej prawdzie, którą widzą codziennie nad swoją głową.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wnikam co sądzą inni ja mówię sama za siebie, niebo jest jak las, każdy kto wchodzi zostawia swoje śmieci.
  Mentalność ludzka na górze jest taka sama jak na dole.
  Choć tam na górze życie ludzkie traci sens i Ci którzy tam latają nie zawsze zdają sobie sprawę z tego co robią, tak samo jak Ci co wyrzucają wszelakie odpadki do lasu, jezior itp. bo to nie ich zagroda ;-)

  Nie obgaduję innych i nie zmuszam innych by myśleli tak jak ja.
  Czasami wydaje się, że mamy rację a może tak nie być.

  Już niejednokrotnie pisałam paliwo lotnicze jest nie zawsze najlepszej jakości, linie lotnicze są zadłużone, nie mamy pewności na czym polega obniżenie kosztów. Wiemy na czym polegają kontrole i jak się je przeprowadza. Kontrolowani wiedzą szybciej niż kontrolujący o tym że będzie kontrola.

  Są też różne programy wojskowe, komercyjne i prywatne. Ci ludzie wykorzystują niebo do własnych chorych doświadczeń.

  Zaczęło się od wybuchów jądrowych a kończy się na falach radiowych impulsach laserowych i rozpylaniu związków chemicznych. Poprzez patenty i chore prawo tworzy się coś co jest fikcją do wyciagania pieniędzy od podatników.

  Czas pokaże co jest czym, kto jest kim i nie obrażajmy się wzajemnie.

  OdpowiedzUsuń

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem