Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

czwartek, 24 stycznia 2013

Protesty przeciwko potajemnie prowadzonej (inżynierii pogodowej) geoinżynierii

Update Australian & New Zealand Geo-Engineering Protest – Melbourne 20th Jan. 2013

W dniu 20 stycznia 2013 roku odbyły się protesty przeciwko nielegalnie prowadzonym programom geoinżynierii, które miały miejsce w 14 lokalizacjach na całym świecie. Główne protesty odbyły w Melbourne - Australi i Nowej Zelandi, kilka w Londynie i USA. Uliczne happeningi i spotkania konferencyjne planuje się organizować regularnie, by informować o programach geoinżynierii, które są wprowadzane nad głowami ludności bez konsultacji i nadzoru oraz badań oddziaływania na środowisko i zdrowie ludzi.

- Wzywamy do natychmiastowego zakazu geoinżynierii na całym świecie, aż pełny wpływ programów i tezy będą rozumiane i jego konsekwencje korzystania z substancji chemicznych, takich jak aluminium, baru, strontu, tlenków siarki i jodku srebra. Substancji chemicznych, które od lat uznawane są za bardzo szkodliwe dla zdrowia ludzi. 

Następna globalna impreza planowana jest na kwiecień 2013 roku w licznych lokalizacjach. Jeśli chcesz zorganizować imprezę gdziekolwiek jesteś, proszę wysłać e-mail do austgeo@mail.com a pomożemy Ci  - Teraz jest czas, aby mówić i stanąć przeciwko Geo przestępczości, jutro będzie za późno!
Jeżeli wyślemy e-maila to poprzez łącze satelitarne lub internet, możemy wspólnie zaprotestować w kwietniu 2013 roku!

Linki: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=y461bsosa3w
Update Australian & New Zealand Geo-Engineering Protest – Melbourne 20th Jan. 2013
http://aircrap.org/
http://aircrap.org/huge-chemtrail-protest-jan-20th-australia-new-zealand/336281/

Boeing 747-8F Aerodynamic Contrails over Berlin (07|28|2012)

2 komentarze:

 1. Oby było takich protestów jak najwięcej. Trzeba informować społeczeństwo o zagrożeniu ze strony linii lotniczych i żądać wyjaśnień od rządu. Na razie o zasiewaniu chmur i rozpylaniu aerozoli oficjalnie mówią naukowcy na konferencjach:
  http://www.youtube.com/watch?v=jx0lIs5qUUw

  A na niebie coś takiego:
  http://www.youtube.com/watch?v=UqA9sYCfs-4

  OdpowiedzUsuń
 2. Artykuł na aircrap.org:
  http://aircrap.org/commercial-airlines-caught-spraying-chemtrails-europe/336499/

  OdpowiedzUsuń

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem