Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

środa, 14 grudnia 2011

Tajlandzki film propagandowy dla dzieci.

Tajlandzki film propagandowy dla dzieci. Film skierowany jest do dzieci aby ingerencję w pogodę, traktowały jako coś pożytecznego, zapobiegającego suszom.Ekstremalne i kontrowersyjne przykłady zmian pogodowych, tworzenie gotowej pogody na zamówienie, na szeroką skalę zmiany klimatu, tworzenie i / lub kontrola (lub wzmocnienie “steering”) silnych sztormów, może mieć katastrofalne skutki dla ziemi o ile już te skutki nie zaistniały! Rekordowe susze, pożary, powodzie, tornada, trzęsienia ziemi, tsunami, wybuchy wulkanów, gwałtowne burze i liczne gradobicia. Przesunięcia klimatyczne są przykładem tego, co już do tej pory wydarzyło się po sztucznej modyfikacji pogody.

W dniu 10 marca 2010 r. (The Council on Foreign Relations) Rada ds. Stosunków Zagranicznych spotkała się w celu osiągnięcia globalnego porozumienia do sterowania pogodą i klimatem. Tematem spotkania był (“Developing an International Framework for Geoengineering.”) "Rozwój międzynarodowych ram Geoinżynierii." John Steinbruner, jeden z dwóch głównych osób przemawiających tego dnia powiedział, że strach byłby najlepszym motywem, aby przekonać ludzi o potrzebie międzynarodowej kontroli klimatu. W rzeczywistości jest to oszustwo i napędzany fałszywy strach przed katastrofą, i lub klęską żywiołową, która ma zniszczyć cały świat. Będzie to głównym motorem do przekonania ludzi. Rada w tym samym dniu przyznała, że dziesiątki milionów dolarów zostały wydane "na każdy drobiazg” (“on every little thing”) żeby wprowadzić w błąd opinię publiczną co do (man-made) de facto zrobionych sztucznie zmian klimatycznych.

Strach jest obecnie wprowadzany "metodą kija i marchewki".
 W tym roku występuje dużo żywiołów pogodowych, a katastrofy naturalne spowodowały już wiele strachu. Obawy te są realne, choć może zostaliśmy oszukani myśląc, że niektóre z największych katastrof były naturalne. Jesteśmy również fałszywie przekonywani, że jeśli nie zmniejszymy emisji dwutlenku węgla, to zniszczymy świat. Powiedziano nam, że to przez zwykłego człowieka zmienia się klimat i powoduje susze, pożary, powodzie, wybuchy wulkanów i trzęsienia ziemi, coraz częstsze i bardziej intensywne. W sumie prawda, ale przez których ludzi i w jakim celu? Zmiany klimatu nie mają nic wspólnego z naszą emisją dwutlenku węgla. Trzeba winić tych, którzy wkładają swoje palce w modyfikacje pogody, „zasiewanie oceanów” wysyłanie i używanie atmosferycznych satelitów, powierzchniowo-morskich (fal wysyłanych z okrętów) i naziemnych anten pogody, itp. To oni są winni spowodowania tych klęsk żywiołowych.

Więcej-W obawie przed pogodą...

ChemTrails In Phuket Thailand 19th May 2010 - Opryski nad Tajlandią


Film poniżej uwidacznia sposób modyfikacji chmur (smugi lotnicze) nad Oceanem Atlantyckim. Zmodyfikowane chmury przemieszczają się nad Europę, które mogą spowodować ulewy.


Ekstremalne warunki pogodowe: Ekstremalne warunki pogodowe stały się poważnym problemem dla produkcji żywności na świecie; susze i fale upałów, które zniszczyły uprawy pszenicy w Rosji czy powodzie w Australii i Pakistanie. Ale to nie wszystko. Ekstremalne niskie temperatury i opady uderzyły w całą Europę i Stany Zjednoczone. Rośliny ozime w tych regionach padają/przemrażają się, dając przyczynek do kruchych zbiorów w 2011. Patrząc na ostatnie lata, ekstremalne warunki pogodowe mogą się powtarzać, a być może pogorszyć.

Upadek kolonii pszczół: Guardian donosił w tym tygodniu o badaniach USDA na temat zmniejszania się kolonii pszczół w Stanach Zjednoczonych: “Ilość czterech wspólnych gatunków trzmieli w USA spadła o 96% w ciągu zaledwie kilku ostatnich dekad”
Wiadomym faktem jest, że pszczoły zapylają około 90% światowych upraw komercyjnych. Oczywiście, jeśli liczby podane przez USDA są dokładne, to nasze naturalne dostawy żywności są w poważnych tarapatach. Na szczęście dla nas, giganci produkcji nasion GMO, dostarczą nam nasiona, które nie wymagają zapylania by wytworzyć owoce.

Wzrost zanieczyszczenia gleby: Geo-Inżynieria odbywa się na wielką skalę w Stanach Zjednoczonych od dziesiątków lat. Wcześniej proces był znany w kręgach teorii konspiracyjnych jako "chemtrailing". Ostatnio rząd przyznał się do tych eksperymentów twierdząc, że jest to plan "B" do walki z globalnym ociepleniem. Patenty opisane w technologiach stosowanych do geo-inżynierii, zakładają rozpylanie dużych ilości aluminium. Te masowe zanieczyszczenie aluminium powoduje, zabijanie roślin i drzew, a gleba staje się niezdolna do użytku dla większości roślin. Zadziwiającym zbiegiem okoliczności, firmy GMO opatentowały odporne na aluminium nasiona, aby uratować świat.

Producenci GMO: Ze względu na rosnącą świadomość dotyczącą żywności GMO, wiele krajów nałożyło restrykcje na ich hodowlę. Tak więc wzrasta potrzeba stworzenia kryzysu aby producenci GMO, byli postrzegani jako wybawcy. Przejęte przez Wikileaks dokumenty potwierdzają, że jest to część rzeczywistej strategii gigantów GMO. W dokumencie możemy przeczytać że “ wzrost cen surowców może pobudzić większą liberalizację importu produktów biotechnologicznych”. Skoro giganci i tak kontrolują większość dostaw żywności, łatwo im będzie wykorzystać kryzys w celu uzyskania globalnej kontroli. (Link do wykładów Jeffreya M. Smitha na temat żywności GMO) - więcej - prisonplanet.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem