Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

środa, 28 września 2011

Modyfikacja pogody, której oficjalnie nie wprowadzono.

Pytania:
28-09-2011

Jeżeli nie modyfikacja pogody, to co to jest?
Komu zależy na nieudanych zbiorach?
Kto chce doprowadzić do epidemii?
Kto zyska na katastrofalnych warunkach pogodowych?
Komu zależy na rozruchach z powodu niedostatku żywności w Europie?


28-09-2011
Do czego może doprowadzić rozprowadzanie związków siarki, tlenku glinu i sadzy węglowej przeczytamy poniżej. Być może rozprowadzane są jeszcze inne związki, które podobnie jak te wymienione wyżej, są bardzo szkodliwe.

W 1815 roku na indonezyjskiej wyspie Sumbawa eksplodował wysoki na prawdopodobnie 4200 m.n.p.m. wulkan Tambora. „Prawdopodobnie na 4200” m.n.p.m. gdyż obecnie wulkan ten liczy „zaledwie” 2850 m.n.p.m. Brakujące 1350 m. wysokości wulkan ten stracił w czasie wybuchu – na skutek rozerwania stożka wulkanicznego przez eksplozję, lub (co bardziej prawdopodobne) w wyniku jego zapadnięcia się z powodu gwałtownego opróżnienia komory magmowej.

28-09-2011
Największy w czasach historycznych Wybuch wulkanu Tambora w 1815 r. zaliczany jest przez wulkanologów do największych wybuchów wulkanicznych w ciągu ostatnich 10 000 lat. Była to erupcja tej klasy wielkości, co wybuch wulkanu Thera (Santoryn) na Morzu Egejskim, który 1500 lat przed naszą erą doprowadził do upadku cywilizacji minojskiej na Krecie. Liczbę ofiar tego wybuchu szacuje się na ponad 100 000. Tylko ok. 10 do 14 tysięcy spośród nich zginęło bezpośrednio wskutek erupcji. Pozostali zmarli z głodu i chorób – wulkan zniszczył bowiem wszystkie uprawy. „Rok bez lata”

28-09-2011
Skutki wybuchu wulkanu Tambora nie ograniczyły się tylko do jego najbliższej okolicy. Wulkan ten w czasie swojej erupcji wyrzucił do stratosfery olbrzymią – znacznie większą, niż jakikolwiek inny wulkan w czasach historycznych – ilość gazów wulkanicznych i popiołu. Wiejące w górnych warstwach atmosfery wiatry potrzebowały wielu miesięcy, by owe gazy i popiół rozprzestrzenić po całym świecie. Skutkiem tego były drastyczne zmiany klimatyczne.

Rok 1816 zapisał się w kronikach jako „rok bez lata”. W północno–wschodnich stanach USA (tzw. Nowej Anglii) jeszcze w czerwcu występowały w nocy przymrozki, a w niektórych miejscach spadło 5 do 15 cm śniegu. W położonej na północ Kanadzie było jeszcze gorzej. Małe jeziora na północ od Rzeki Św. Wawrzyńca były zamarznięte do połowy lipca, a wyjątkowo złe żniwa spowodowały gwałtowny wzrost cen.

28-09-2011
Zimne lato 1816 r. miało też ogromne konsekwencje w kilku krajach Europy. Na skutek złych plonów we Francji, Holandii i Szwajcarii wybuchły rozruchy głodowe. Wybuchły spowodowane niedożywieniem epidemie. Na skutek „roku bez słońca” zmarło co najmniej 90 tys. osób.

Ubocznym skutkiem erupcji były niezwykłe, „ krwawe” zachody słońca, które z wielkim upodobaniem malował w latach 1816- 1819 wybitny angielski malarz William Turner. Kiedy pyły opadły na ziemię, katastrofalne zjawiska i malownicze zachody słońca skończyły się i życie wróciło do normy.


29-09-2011
W ubiegłym i w obecnym roku, mieliśmy pokaz katastrofalnych skutków modyfikacji pogody "zimny deszczowy czerwiec i lipiec" "suchy upalny wrzesień", które to może uczynić zwiększona zawartość siarki w atmosferze. Wschody i zachody słońca krwisto-czerwone. W dzień, kolor chmur szaro-różowy, co świadczy o dużej ilości rozpylonych związków siarki. Obraz nieba pokrywa się z pracami modelowymi naukowców - zwolenników geoinżynierii. z wypowiedzi których wnioskujemy, że geoinżynierię wdrożono w USA - link. W naszym kraju, czynniki rządzące zaprzeczają, jakoby w Polsce modyfikowano pogodę - link. Pytanie: kto więc wdrożył modyfikację pogody w Polsce i w Europie? Kto rozprowadza tysiące ton związków siarki po europejskim nieboskłonie?

Kolor pozostawionych smug, odpowida kolorom związków siarki wyrzuconym przez wulkany.
Efekty uboczne modyfikacji pogody (utylizacji odpadów w atmosferze)
Trimethylaluminum jako dodatek do paliwa lotniczego (TMA) jest zdolny do wytworzenia aerozoli tlenku glinu w postaci długich białych smug. 
W obawie przed pogodą
Wulkan na Islandi
Smugi pozostawione przez samoloty

źródła;
kalendarium.polska.pl
azja-se.blog.onet.pl
Nawet na zdjęciu satelitarnym smugi mają kolor ciemno-czrwony

1 komentarz:

  1. Niebo nad Pomorzem od kilkunastu dni przeorane jest chemicznymi opryskami. Z dnia na dzień jest ich coraz więcej, a błękit przesłaniają mleczne smugi. Niby nie ma chmur ale słońca też nie ma. Pozdrowienia ze Szczecina.

    OdpowiedzUsuń

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem