Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

środa, 31 października 2012

Program geoinżynieryjny nad Polską.

W zamieszczonym materiale znajdują się zdjęcia z całej polski dokumentujące program geoinżynieryjny nad Polską.  prisonplanet.plZdjęcia przesłane przez mieszkańca Zgierza woj. łódzkie, październik 2012r"zasiewanie frontów" Będzie padał śnieg!
2012-12-01 godz 14:55-15:07


Uzupełniłam post screenami zdjęć satelitarnych z dnia 01-12-2012r., na których widać smugi, jedna przy drugiej (niektóre się krzyżują), jest ich bardzo dużo (kilkadziesiąt) zajmują obszar odpowiadający 350km. Ewidentne celowe działanie w celu modyfikacji pogody.

źródło dwóch screenów - en.allmetsat.com

13 komentarzy:

 1. Witam,

  Chciałbym się donieść do obserwacji Airbusa A340 o której pisałaś na blogu Astromarii. To bardzo ważna obserwacja potwierdzająca, że samoloty pasażerskie biorą udział w rozpylaniu chemtrails.

  Dziś przyłapałem kilka maszyn Qatar Airlines, które specjalnie skręciły z wcześniejszej trasy żeby przelecieć nad centrum Warszawy. Nie wiem czy coś po sobie zostawiły, ale samo zachowanie jest bardzo podejrzane.

  http://img835.imageshack.us/img835/5567/qatary.jpg

  OdpowiedzUsuń
 2. "że samoloty pasażerskie biorą udział w rozpylaniu chemtrails."
  Być może tak jest ale dowodu na to nie ma. Są natomiast ciekawe artykuły dotyczące paliwa lotniczego. Ile jest w tym prawdy nie wiem.
  Trimethylaluminum jako dodatek do paliwa lotniczego (TMA) jest zdolny do wytworzenia aerozoli tlenku glinu w postaci długich białych smug.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie najlepszym dowodem jest zawsze to co widzę na własne oczy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak inni przestaną udawać że nie widzą to może coś z tym w końcu zrobią. Wszystko jest na dobrej drodze, jest lepiej niż np dwa lata temu.

   Usuń
 4. Tak, świadomość wśród ludzi powoli rośnie i to jest dobra wiadomość. Z resztą dziwne by było gdyby nie rosła, skoro dni z czystym niebem w roku można policzyć na palcach. Również internetowe radary są coraz bardziej popularne i otwierają ludziom oczy. Teraz każdy może się przekonać przez kogo jest opryskiwany.

  OdpowiedzUsuń
 5. FR24 pokazuje, że nad północnymi Niemcami trwa ostra okcja opryskowa. Przy zachodnim wietrze cały ten syf zostanie zdmuchnięty nad Polskę.

  http://img31.imageshack.us/img31/1818/floresyz.jpg

  OdpowiedzUsuń
 6. Uzupełniłam post screenami zdjęć satelitarnych z dnia 01-12-2012r., na których widać smugi, jedna przy drugiej (niektóre się krzyżują), jest ich bardzo dużo kilkadziesiąt zajmują obszar odpowiadający 350km. Ewidentne celowe działanie w celu modyfikacji pogody.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzisiejszy oprysk nad Niemcami... a może to tylko piloci szkolą się równo rozpylać chemię?

  http://img832.imageshack.us/img832/1584/20121204.jpg

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem z okolic Wielunia, niecałe 11km. Intensywnie na niebie było, ubiegłego roku. Pamiętam jak wstawając wcześnie rano aż niemiło było spoglądać na niebo. To samo miało miejsce w godzinach popołudniowych. Jest już i na to sposób. Można sobie samemu to zrobić lub kupić chembuster. Przymierzam się do nabycia tego "urządzenia" po nowym roku, zasięg działania urządzenia to ok 80km więc będziemy mogli spać spokojnie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Można i tak, z boku bloga jest odnośnik do kanału youtube użytkownika "ObudzSieCzzlowieku" tytuł - "mgła i chemy a chembuster"
  Ponoć to działa. Sama jednak nie potrafię wykonać chembustera (choć ciągle zastanawiam się czy by nie spróbować wykonać go samodzielnie), bo koszt zakupu jest dość drogi.

  OdpowiedzUsuń
 10. Na stronie http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_energii.html Zakładka - ENERGIA ORGONU jest wszystko o orgonitach, chembusterze, jak samemu go zbudować, o efektach działania tegoż urządzenia i różne przeciekawe sprawy.
  Miłego dnia!

  OdpowiedzUsuń
 11. Coraz więcej przykładów samolotów pasażerskich rozpylających chemtrails
  http://www.youtube.com/watch?v=u_DExhY23Zo

  OdpowiedzUsuń
 12. Dobry przykład różnicy między naturalną smugą kondensacyjną a chemtrails:
  http://www.youtube.com/watch?v=OKSE4YYl6oM

  OdpowiedzUsuń

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem