Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

niedziela, 18 marca 2012

"Murdering Poles From The Sky"

Murdering Us From The Sky

Pochodzący z New Jersey piosenkarz, tekściarz, gitarzysta Jeff Saxon, znany również ze swoich emocjonalnych, płynących prosto z serca utworów; poruszył temat chemtrails w piosence 'Murdering...'
Saxon apeluje do przestępców chemtrails bez owijania w bawełnę, aby skończyli tę bezsensowną powietrzną napaść na ludzkość całego świata.

Prosto lecz pięknie sfilmowany (dzięki operatorowi Seiichi Daino) videoklip trafia w sedno, ponieważ zawiera informacje edukujące słuchaczy o niebezpieczeństwach chemtrails oraz sposoby jak je oprotestować. Są tam również humorystyczne anegdotki, które stanowią miły przerywnik od posępnego tematu, nie umniejszając jego wagi.

Jednakże piosenka pozostaje gwoździem programu, Saxon (oraz autor ścieżki dżwiękowej Michael McGregor) nadali temu neo-protestacyjnemu utworowi bardzo współczesne brzmienie. Znajdziemy tu wpływy Jazzu i R'nB bardziej pokrewne klasycznej piosence Marvina Gaye'a ;Mercy, Mercy Me' ,niż gitarowym piosenkom protestacyjnym Guthrie i Seeger.
Niebo nad Polską 2012rok  "Murdering Poles From The Sky"


18-03-12-noc en.allmetsat.com2 komentarze:

 1. Witam
  Fajnie, że ktoś z Wielunia też czasami patrzy w niebo, ja pamiętam za dzieciaka że takiego czegoś nie bylo a przecież nieraz chciałem być pilotem i pamiętam niebo mojego dzieciństwa.
  Musimy o tym pisac i mówić bo nasze dzieci to uważają takie zjawisko za normę.
  Swoją drogą żeby coś skomentować to ta maszyna nieźle nas szufladkuje
  Pozdrawiam Rafał

  OdpowiedzUsuń
 2. "Swoją drogą żeby coś skomentować to ta maszyna nieźle nas szufladkuje" Przepraszam za ograniczenia, musiałam zablokować komentarze, ponieważ nie mam czasu dyskutować na temat smug kondensacyjnych i sposób ich powstawania, definicje tworzenia się smug, można sobie zagooglować. Ja piszę o smugach chemicznych pozostawianych na niebie przez jednostki latające.
  W byciu lotnikiem i lataniu samolotem nie ma nic złego, pod warunkiem, że wszystkie normy (skład paliwa) zdrowotne, etyczne i bezpieczeństwa są zachowane. Latanie powinno być bezpieczne dla lotników i ludzi - pasażerów oraz tych co mieszkają na ziemi. Często ustalane normy są zaniżane i przekłamywane na potrzeby koncernów, ogólnie panuje oszustwo, które dotyczy również żywności i stosowanych do jej produkcji środków.

  Ps. Zwykle na bieżaco moderuję komentarze, jednak przez ostatni tydzien mam bardzo duzo pracy i ograniczony dostęp do komputera. Myślę ze od niedzieli wszystko wróci do normy ;-) Z góry za to przepraszam - ehovara.

  OdpowiedzUsuń

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem