Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

sobota, 11 lutego 2012

Bill Gates wydaje miliony na geoinżynierię.

Miliarder funduje projekty, których celem jest rozpylanie związków siarki w górnej atmosferze.

Paul Joseph Watson
Infowars.com
Monday, February 6, 2012
(przekład - hovara)

Założyciel Microsoftu Bill Gates kontynuuje wydawanie milionów dolarów na ryzykowne projekty geoinżynieryjne, które rzekomo oferują rozwiązanie problemu globalnego ocieplenia. Projekty te są ostro krytykowane przez ekologów jako potencjalnie jeszcze bardziej niebezpieczne dla klimatu niż samo globalne ocieplenie.

infowars.com
„ Istnieje obawa, że mała lecz wpływowa grupa naukowców i ich sponsorzy mogą mieć niewspółmierny wpływ na ważne decyzje dotyczące badań nad goinżynierią i zasad ich przeprowadzania” – donosi gazeta the London Guardian. Cytujemy krytyków, którzy oskarżają Bila Gatesa o to, „że jego sponsorowanie pozwoliło zwolennikom geoinżynierii na zdominowanie obrad Europejskiego Międzynarodowego Zespołu ds. Zmian Klimatu (IPCC)*

W 2010 roku, Gates został skrytykowany za utopienie 300 000 $ w technologie wybielania chmur, która polegała na rozpylaniu mikroskopijnych cząstek w chmurach, aby odbijały więcej światła słonecznego. Technologia została uznana za niebezpieczną przez obrońców środowiska.

Raport ujawnia, że Gates sponsorował Prof. Davida Keitha z Harvard University oraz Kena Caldeira z Stanford na kwotę 4,6milionów $. Badania obejmowały rozpylanie związków siarki w górnej części atmosfery aby odbijały światło słoneczne.

Jak już wcześniej informowaliśmy, eksperymenty podobne do Caldeira już były przeprowadzane przez rząd USA, np. finansowani naukowcy z Departamentu Energi USA z Narodowego Laboratorium Savannach River w Aiken, S.C. W 2009 roku przeprowadzili badania, które obejmowały wystrzeliwanie ogromnych ilości pyłu, w tym przypadku porowatych szklanych mikrokulek do stratosfery.

Styczność z siarką, powiązana jest z licznymi chorobami fizycznymi i neurologicznymi min. bezpłodność, zmiany w zachowaniu, obniżeniem odporności a także choroby wątroby, serca i żołądka. Nawet zwolennik geoinżynierii Mark Watson przyznaje, że rozpylanie siarki w atmosferze może prowadzić do powstania kwaśnego deszczu, powiększenia dziury ozonowej oraz rozregulowania warunków pogodowych.

Meteorolog Alan Robock z Uniwersytetu Rutgers, stworzył „symulację komputerową która wykazała, że siarkowe chmury mogą osłabić letnie monsuny w Azji i Afryce, doprowadzając do drastycznego spadku opadów, nawadniających uprawy bilionów ludzi”.
Gazeta the Guardian ujawnia, że pieniądze Gatesa są wydawane przez naukowców na lobowanie w gabinetach rządowych w celu zapewnienia ogromnych sum z publicznych pieniędzy na masową geoinżynierię, mimo znaczącego sprzeciwu głównych ekologów, którzy ostrzegają o ogromnym potencjalnym niebezpieczeństwie.
Eko-klika lobuje za fundowaniem geoiżynierii z publicznych pieniędzy. Oni praktycznie zdominowali każde zapytanie/dochodzenie w tej sprawie. Są obecni w prawie każdych naradach ekspertów. Byli oni głównymi doradcami w dochodzeniach parlamentarnych oraz kongresowych, a ich poglądy zdominują obrady Europejskiego IPPC*, który po raz pierwszy będzie się zmagać z naukowymi i etycznymi zawiłościami geoinżynierii klimatu, - powiedział Clive Hamilton Profesor Etyki Narodowego Uniwersytetu Australijskiego.

Wzrastająca świadomość o chemtrails doprowadziła do podejrzeń, że projekty geoinżynierii są już wykonywane.

W 2008 roku dochodzenie przeprowadzone przez wiadomości KSLA (In 2008, a KSLA news investigation) ujawniło, że substancje spadające na ziemię z wysokiego pułapu zawiera duże zawartości Baru (6,8ppm*) Ołów (8,2ppm*) a także śladowe ilości innych chemikaliów tj. Arsen, Chrom, Kadm, Selen i Srebro. Z powyższych, wszystkie oprócz jednego to metale, które są toksyczne a inne nigdy nie występują w naturze.

Wiadomości skupiają się na Barze, który jak badanie pokazuje, jest cechą charakterystyczną dla chemtrails. KSLA dowodzi, że poziom Baru w próbkach 6,8ppm* przekracza sześciokrotnie bezpieczny poziom toksyczności ustalony przez EPA Luizjańskie Ministerstwo Ochrony Środowiska potwierdziło niespotykane wysokości poziomu Baru lecz skomentowało, „że z jakiego źródła pochodzi to zupełnie inna sprawa.”

Lukratywne forsowanie dofinansowań do geoinżynierii jest intensywne, pomimo nowych obliczeń z Brytjskiego Biura Meteorologicznego oraz Oddziału badań Klimatycznych w East Anglia, potwierdzających, że planeta nie ociepliła się od roku 1997, oraz że prawdziwym zagrożeniem jest ponowne nadejście epoki lodowej.

* parts per million – p.p.m – ilość części na million
* Międzyrządowy Zespół do spraw Zmian Klimatu (IPCC)


źródło - www.infowars.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem