Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

sobota, 17 września 2011

W jakim celu modyfikuje się pogodę w Polsce?


Sztuczne chmury

Wiele razy pisałam, że manipulacje pogodowe przeprowadzane są również w Polsce. Świadczą o tym zdjęcia satelitarne i naziemne. Modyfikacje pogody służą po to, by zmusić nas do pewnych ustępstw w stosunku do planowanych przedsięwzięć, podjętych przez inne państwa. Należy rozumieć to jako, załatwienie zwykłych interesów korporacji. Stosowane są w celu przesiedlenia nas z naszych domów za pomocą częstych powodzi, ponieważ nasze domy stoją na terenach planowanych pod inwestycje. Zalanie upraw i doprowadzenie nas do bankructwa, następnie sprzedanie naszej ziemi korporacjom pod wielohektarowe uprawy GMO, z którego powstaną „biopaliwa". Celowo piszę tutaj w cudzysłowu biopaliwa bo nazwa „bio” i „eko” jest często nadużywana. Jeszcze innym celem, stosowania modyfikacji pogody, jest osłabienie kondycji finansowej zwykłych ludzi.

Różnica w kolorach chmur
Zepsucie lata i wiosny powoduje zubożenie ludzi żyjących z turystyki, głównie w miejscowościach wypoczynkowych. Zła pogoda powoduje straty liczone w milionach złotych. I ostatecznie, wymuszenie płacenia podatków na ratowanie ziemi przed "globalnym ociepleniem" którego nie ma, jest to żerowanie na strachu. Są też zapędy wojskowych, którzy chcą panować nad klimatem i używać go jako broni przeciwko ludzkości. Myślę, że to jest główna przyczyna wyciągania od nas pieniędzy. Klimat ziemski niszczony jest przez eksperymenty z bronią jądrową, odpaleniem rakiet, lotami w przestrzeń kosmiczną, używaniem broni elektromagnetycznych i urządzeń o ogromnej mocy fal radiowych. Te ostatnie szkodzą atmosferze i zaburzają magnetyzm ziemski. Co również powoduje zmiany klimatyczne na ziemi. Klimat ziemski na przestrzeni wieków sam z siebie ulegał zmianom, wiemy to z historii. Jednak nie odbywało się to tak agresywnie jak obecnie (w ciągu dnia temperatura obniża się o 20 C). Nie trudno zauważyć związek przyczynowo – skutkowy, tych działań. Zastanawiam się często, czy skład paliwa konwencjonalnego dopuszczonego do lotów jest dla nas bezpieczny?

12-09-2011
Z obserwacji wynika, że paliwo (zwykłych samolotów) zawiera za dużo siarki, i innych związków, być może zawiera również śmiercionośny tlenek glinu. Mechanizm powstawania smug przemawia w sposób oczywisty, że to co widzimy to tlenek glinu zawieszony w atmosferze, który opada z nieba w postaci aluminiowych aerozoli.
Daje się również zauważyć rozpylanie czarnych aerozoli z węgla, które są widoczne na niebie jako „czarne woalki” podczas zachodu słońca. Smugi powstające z rozprowadzania siarczanów łączą się z sadzą węglową i tworzą na niebie szaro-różowe chmury. Według oficjalnych oswiadczeń czynników rządowych, „modyfikacji pogody w Polsce nie ma!” Jednak to co widać, przeczy temu. Te wszystkie związki powodują wzrost zachorowań na nowotwory, chorują również dzieci. Nie ma w Polsce rodziny, która by nie została dotknięta chorobą nowotworową. Co czwarte dziecko w Polsce obciążone jest alergią.

12-09-2011
Zwolennicy geoinżynierii, twierdzą, że do ochrony klimatu potrzeba rocznie powyżej 20 mln ton siarki. Wiadomo nie od dzisiaj, że jeden pojedynczy wulkan wyrzuca jednorazowo 10mln ton. Obecnie na świecie jest bardzo duża liczba czynnych wulkanów, więc po co jeszcze dodatkowo wprowadzać do stratosfery siarkę? 
Co się stanie, gdy rozpylone przez ludzi związki siarki, zostaną spotęgowane przez wybuch dodatkowych trzech lub czterech większych wulkanów. Na świcie jest cała masa wulkanów, które mogą w każdej chwili wybuchnąć, to w połączeniu z już dodatkowo rozpyloną siarką może mieć katastrofalne skutki!

12-09-2011
Z innych badań wynika, że przedstawiany przez naukowców (zwolenników inżynierii klimatu) obraz, o podwyższeniu temperatury i ociepleniu klimatu, jest błędny. "W żadnym przypadku nie udało się znaleźć przesłanki, że wahania parametrów temperatury globalnej z upływem czasu wzrosły". http://arxiv.org/abs/1104.3231
To znaczy, że średnia temperatura ziemi jest od lat niezmienna, jedynie co uległo zmianie to klimat w poszczególnych regionach. Zaistniały „przesunięcia klimatyczne” do których mógł z całą pewnością przyczynić się człowiek poprzez ingerencję w przyrodę - „modyfikację pogody” działania naukowe, wojskowe, niszczenie środowiska przez przemysł, min. wycinka drzew, zalewanie oceanów ropą i chemikaliami  oraz wiele innych katastrof ekologicznych. Do tej pory niewiele zrobiono dla środowiska, poza nazwami jakie wprowadzono „eko” i „bio”. Zostawcie atmosferę ziemi w spokoju, a klimat naprawi się sam!

Pandemia raka ? Chemtrails - potworny plan depopulacji świata ! 
globalnaswiadomość.com
Elity światowe, pod pretekstem schładzania klimatu, wprowadziły program depopulacji ludności świata, rozłożony na co najmniej kilka najbliższych lat.  Rozprzestrzenianie związków siarczkowych w atmosferze, tworzących tzw. chemtrails, ma powodować powolną transformację komórek człowieka, powodując tym samym swoistą "pandemię raka", chorób wieńcowych i innych chorób, wynikających z osłabienia, czy wręcz wyniszczenia układu immunologicznego człowieka.


Film na dzisiaj : Chemtrails and climate manipulation (italian tv)
Urządzenia wysyłające fale EMF
Australia - link 
USA - link oraz urządzenia instalowane na okrętach. (po zamach na WTC, otrzymali więcej środków na swoje zabawki)
Rosja - link podobnie jak USA instalowane na urządzeniach ruchomych link
Norwegia - rozsiane pod kołem  podbiegunowym urządzenia tego typu - link
Francja  - rozsiane i urzadzenia ruchome. (Francja Tuluza - główny ośrodkek przemysłu lotniczego i kosmicznego eads.com) - tutaj prezentacja wystrzelonych rakiet i praca ze sztucznymi chmurami - link  link link
Chiny - broń ukryta równie groźna, prawdopodobnie najnowoczesniejsza na świecie.
Tutaj ciekawy artykuł związany z użyciem HAARP- link 
Emitowane są również fale długie o tym można przeczytać tutaj
I wiele innych, które można wygooglować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem