Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

niedziela, 11 września 2011

Dzisiaj post na wesoło ;-)

 Sprzedam

Zdalnie sterowany huragan "Katia"
Predkość: w granicach 100-200km/h
Sterowanie: zdalne satelitarne i naziemne, urzadzeniami najnowszej generacji przy użyciu półprzewodników wykonanych w nanotechnologii.
Wyposażenie: grad, deszcz, błyskawice i podmuchy - prędkość regulowana.
Cechy szczególne: Dość lekko się prowadzi, możliwość obserwacji satelitarnej, doskonała zwrotność na zakrętach (demonstracja poniżej) " Huragan Katia przeszedł przez Wyspy Bahama, musnął wybrzeże Stanów Zjednoczonych, ale skręcił nad Atlantyk i ruszył w stronę Europy."  
Cena: do uzgodnienia
Forma płatności: przelew na konto: Bank Szwajcarski lub Bank Rezerw Federalnych US.

Demonstracja:

30-08-2011r
"Szalejący nad Atlantykiem tropikalny sztorm Katia najprawdopodobniej już w środę wieczorem lub w czwartek nad ranem osiągnie siłę huraganu 1 kategorii – przewiduje Krajowe Centrum ds Huraganów w Miami na Florydzie. Synoptycy ostrzegają, że Katia osiągnie nawet 3. kategorię w pieciostopniowej skali Saffira-Simpsona."


05-09-2011r
"Przesuwający się nad Oceanem Atlantyckim w kierunku Bermudów huragan Katia został zaklasyfikowany do kategorii 3 w pięciostopniowej skali Saffira-Simpsona - poinformowało w poniedziałek amerykańskie Krajowe Centrum Huraganów w Miami.

Szybkość wiatru wynosi obecnie ok. 185 km/godz i ma jeszcze wzrosnąć. Katia przesuwa się w kierunku północno zachodnim, jednak według prognoz meteorologów oddali się w najbliższych dniach od wschodnich wybrzeży USA na otwarty ocean. Ośrodek huraganu znajduje się obecnie w odległości ok. 795 km na południe od Bermudów."

07-09-2011r.
"Prognozy wskazują, że Katia skręca w kierunku północno-wschodnim, oddalając się od USA ku otwartemu oceanowi. Jednak wysokie fale wywołane przez huragan mogą jeszcze dotknąć wschodnie wybrzeże USA, Bermudy, część Bahamów oraz Wielkie Antyle, czyli wyspy Kuba, Haiti, Jamajka i Portoryko. Ośrodek huraganu znajduje się ok. 550 km na południowy zachód od Bermudów i przesuwa się z prędkością 15 km/h."

Z ostatniej chwili:

"Huragan Katia przeszedł przez Wyspy Bahama, musnął wybrzeże Stanów Zjednoczonych, ale skręcił nad Atlantyk i ruszył w stronę Europy. Po drodze straci nieco impetu i kiedy dotrze nad Wyspy Brytyjskie, technicznie nie będzie już huraganem, tylko sztormem."

2 komentarze:

  1. :-) Śmiać się trza, aż do dna!

    OdpowiedzUsuń
  2. To jest najlepsze:
    "Huragan Katia przeszedł przez Wyspy Bahama, musnął wybrzeże Stanów Zjednoczonych, ale skręcił nad Atlantyk i ruszył w stronę Europy." ten cytat z dzisiejszych mediów. :-) Kurka ale zwrotny jest ;-0

    OdpowiedzUsuń

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem