Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

poniedziałek, 15 sierpnia 2011

Super sztorm

Na BBC HD PL pokazano film:
Superstorm z 2007r. Ukazany w filmie huragan, przypomina – huragan Wilma z 2005roku Huragan Wilma – tylko miejsce zalania zmienione na NY. Film ujawnia knowania rządu (na filmie ministerstwa handlu) ingerujących w pogodę. Całość jest o sztucznej modyfikacji pogody i panowaniu nad huraganami w celu łagodzenia skutków globalnego ocieplenia. (Czytaj odupienia - ja żądam ocieplenia chociaż w sierpniu). Film jak wszystkim wiadomo jest fikcją, ale jakże wymowną w swojej treści.
Cytat z filmu (menela z rządu) ” kto uwierzy w modyfikację pogody? powiedzą, że jesteś szalony!” Film warto obejrzeć. Ma bardzo wiele ciekawych dialogów. Tutaj zwiastun tegoż filmu (niestety parusku ;-))Tutaj bardzo ciekawy fragment, który warto obejrzeć:Treść rozmowy PL

Gość grający czarny charakter:
Witam George !
George
Próbowałem się z tobą skontaktować.Gdzie jesteś?
Gość
Jestem w Montrealu
George
Posłuchaj. Tarcza Burzowa przygotowuje się do zasiania huraganu Grace. Sądzą, że mogą odwrócić jej kurs. Jeśli to zadziała, wyciągnie nas to z dołka.
Gość
Ja nie jestem w dołku, a ty jesteś George?
George
Obaj wiemy, o czym mówię.
Gość
Bawisz się ze słońcem, George. Wszystko było cacy, ale wtedy wpadłeś do króliczej dziury, ha ha ha ha. Rzeczy wyglądają inaczej, tu w ciemności. Cokolwiek sądzisz, że się stało. To się nie stało. Pamiętasz, jak do ciebie dzwonili? Podjęte decyzje, wydane pozwolenia, zapomniano o tym wszystkim. Tarcza Burzowa? Nigdy o tym nie słyszałem. Modyfikacje pogodowe, cóż to za szalony pomysł? Kto jest przy zdrowych zmysłach, nie przyzna się do tego. Te wszystkie rzeczy są tylko wytworem twojej wyobraźni.
George
Sądzisz, że Ministerstwo Bezpieczeństwa Wewnętrzenego się z tym zgodzi?
Gość
George, gdy siedzisz przy stole pokerowym, rozglądasz się wokół i starasz się dowiedzieć, kto jest frajerem. A jeśli nie możesz dojść, frajerem jesteś ty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem