Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

środa, 17 sierpnia 2011

Orędzie Nicoli Aleksić do Prezydenta Serbii - STOP GMO i Chemtrails

STOP GMO, STOP Chemtrails albo wezwę Naród do wyjścia na ulice"

Serbia’s Nikola Aleksic to President Tadic: Stop GMO, Stop Chemtrails, Or I Will Call the People of Serbia to the Streets z napisami - j.angielski.Dyrektor Ruchu Ekologicznego w Nowym Sadzie (Serbia) w swoim orędziu do Prezydenta i Narodu Serbii (film umieszczony dnia 26lutego 2011r), apeluje o zatrzymanie importu, przestrzega rodaków przed zagrożeniami płynącymi ze strony żywności modyfikowanej genetycznie (GMO).
Przyrzeka, że nie pozwoli na to, by taka żywność znalazła się na serbskich rynkach. "Importowanie takich niebezpiecznych produktów zacznie największe ludobójstwo na ludności serbskiej." Żywność modyfikowana genetycznie jest wbrew interesom narodowym Serbii i oznacza ludobójstwo dla narodu serbskiego.
Nicola Aleksić apeluje do rodaków, aby uważnie obserwowali niebo i pojawiające się na nim ślady, „te trujące smugi zostawiane są codziennie przez nieoznakowane samoloty.”

Od momentu kiedy rząd Serbii podpisał "Partnerstwo dla Pokoju (Partnership Peace) cytuje: "jesteśmy opryskiwani chemicznymi substancjami jak insekty (owady).”
Przypomina to eksperymenty prowadzone w obozach koncentracyjnych przez nazistów w czasie drugiej wojny. "Dla tych, "swashbucklers" to jest za mało, więc wymyślili nową technikę, w którym zaczęli traktować nas jak owady."

„Można to zobaczyć na własne oczy, popatrzcie w niebo! Zobaczcie ślady trucizny, która pochodzi codziennie z nieoznakowanych samolotów. Od momentu, gdy nasz rząd podpisał tzw. Partnerstwa dla Pokoju (14 grudnia 2006 r.), niebo nad Serbią jest całkowicie pokryte szlakami trucizny, które przestępcze samoloty wylewają codziennie na ludzi, jak na owady.
"Czy mam prawo być tchórzem? Czy można być tchórzem, kiedy wasze dzieci się stale spryskuje trucizną, o których nikt w naszym rządzie nie powie, jakimi toksynami jesteśmy bombardowani? "

"Czy można być tchórzem, kiedy wiesz, że zespół zdrajców sprzedał się i poddał się na łaskę i niełaskę, najbardziej zbrodniczej organizacji na świecie?"

Dyrektor oskarża rząd o sprzedawanie się obcym kryminalnym agencjom rządowym i pozwolenie na eksperymentowanie na własnym narodzie. Nicola Aleksić pyta: " czy będą w stanie spojrzeć w twarz swoim dzieciom na które teraz wylewają trucizny!!!
"Czy zdajesz sobie sprawę z konsekwencji swojej zdrady? Czy uważasz, że twoje dzieci nie będą wdychać rozpylonej trucizny? Że dzieci będą zwolnione z ludobójstwa?"

" Ja Nicola Aleksić reprezentant ekologicznego ruchu Novi Sad Serbi, jedynego walczącego o zdrowie i życie ludzkie, nie będę milczał nawet za cenę swojego życia. Żądam, aby serbska armia podjęła kroki w celu obrony narodu serbskiego oraz serbskiego nieba. "armia musi stanąć w obronie swoich praw dla siebie i swoich dzieci"

„Wojsko powinno strącać te samoloty, które wykonują ludobójstwo na naszym narodzie.
Skoro armia serbska miała wymówkę usprawiedliwiającą jej zdradę narodu w 1991 roku (jakoby była polityczne zmuszona) , więc pytam dzisiaj, czyją armią jesteście?, że pozwalacie aby Naród był opryskiwany trucizną z samolotów. Dalej pyta „czy zdajecie sobie sprawę, że wasze dzieci będą oddychać tym trującym powietrzem?”
Do żołnierzy - " brońcie narodu i serbskiego nieba nie czekajcie na rozkaz płynący z góry, jeżeli będziecie czekać będzie już za późno. Żołnierze jesteście zaprzysiężeni narodowi serbskiemu, a nie obcym przywódcom.

„Ja, Nikola Aleksic, zażądam od Prokuratora Serbii, aby zaczął wykonywać swoją pracę na rzecz narodu bo inaczej będzie wspólnikiem zdrady i zatrucia własnego narodu. Musi wszcząć postępowania przeciwko osobom odpowiedzialnym za zdradę - nawet przeciwko prezydentowi Republiki Serbii.

Ktoś sprzedał nas sprawcom zbrodni. Ktoś sprzedał niebo nad Serbią tym przestępcom, tak aby mogli nas zatruć. Ktoś w Serbii pozwolił tym przestępcom, aby mogli używać nieoznakowanych samolotów do zatrucia ludności serbskiej. Zbrodnia ludobójstwa nigdy nie wygasła.

Jeżeli prokurator nie zacznie działać, ludzie zrobią to sami, ponieważ to jest nad naszymi głowami. Nie możemy milczeć.

Jeżeli Serbia się nie obudzi to już jej nie ma. Serbia stoi przed śmiercią! Ona została okradziona, upokorzona, i zagrożona jest jej przyszłość. A przede wszystkim, teraz kiedy również patrzę na zatrucie naszego środowiska, naszego narodu i przyszłych pokoleń.

Nikt z nas nie zna rozmiaru szkód, tych przestępczych oprysków z nieoznakowanych samolotów, jakie to może mieć konsekwencje w przyszłości.

Nikt z nas nie wie, w którym pokoleniu może zdarzyć się już zaplanowana sterylność naszego potomka. W którym pokoleniu wyeliminują nas z geopolitycznej mapy świata?
To zatrucie należy przerwać! Tak czy inaczej ... tak, bo będą z tego fatalne konsekwencje.

Teraz jest to pytanie dla narodu serbskiego. Dlatego mówię do Borisa Tadicia osobiście: jeśli nie zatrzymacie zatruwania ludzi z samolotów, lub, jeśli nie zatrzymacie importowanej żywności w oparciu o GMO, to ja, Nikola Aleksic, jako pierwszy, wezwę naród Serbii na ulice.

Ale nie, do zniszczenia systemu, ale w obronie konstytucji i obowiązujących praw i praw dla naszej przyszłości. Ludu Serbii, wzywam Cię do obrony naszego naturalnego i konstytucyjnego prawa z wszystkimi dostępnymi środkami, nasze prawo do życia dla zdrowia: nasze święte prawo do przyszłości i przyszłości dzieci waszych dzieci.

Aby bronić naszych naturalnych i konstytucyjnych praw do istnienia. O miejscu i czasie wyjściu na ulicę, będę niezwłocznie powiadamiał w miejscach publicznych.
Możesz być pewien, że ja, Nikola Aleksic, będę o tym mówił i z tym walczył - nawet kosztem własnego życia."
Wolny przekład ehovara.

Link do artykułu: Kto nas truje!
http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/pokrenuta-istraga-zbog-zaprasivanja-hemijskim-sredstvima-iz-aviona-113720.php
http://www.youtube.com/watch?v=NUwmCiN7d70&feature=related 

3 komentarze:

 1. niech to się stanie wszędzie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzisiaj jest godzina piąta rano, niebo ma czerwone smugi (w tle wschodzącego słóńca).
  Na zdjęciach satelitarnych widać, że smugi są tylko nad Polską i Morzem Bałtyckim, pozostałe Państwa Europejskie bez smug. Ciekawym jest, która strona polityczna za tym stoi. Przecież ktoś musiał na to przyzwolenie dać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mamy otwarte niebo. Nasz nie-rząd podpisał ten układ, więc mogą sobie nad Polską latać i srać do woli.

  OdpowiedzUsuń

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem