Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

wtorek, 19 lipca 2011

Cenzura i retusz zdjęć satelitarnych.

łatanie dziur w niebie
Od dawna wiadomo, że satelitarne zdjęcia ziemi i innych obiektów w kosmosie, zanim zostaną opublikowane w internecie są poddawane retuszowi.  Zamykane są również witryny, które na bieżąco pokazywały zdjęcia ziemi. W ubiegłym roku zaprzestano umieszczania świeżych zdjęć ziemi na witrynie (www.flashearth.com). Dzisiaj już nie można obejrzeć świeżych zdjęć (poprzednio uaktualnianych, co tydzień) Wstawiony na tej stronie obraz, jest zdjęciem starej mapy satelitarnej google map. Pytanie, co się stało?

Dlaczego skąpią fotografii? Dlaczego ludzie na całym świecie nie mogą zobaczyć, co się dzieje nad ich głowami? Dlaczego wprowadzono blokadę informacji i zmuszono do milczenia światowej sławy naukowców astronomów i meteorologów. Ponieważ z kosmosu widać, jaki jest ogromny zasięg tych smug "kondensacyjnych". Tuszuje się globalny  zaawansowany program rozprowadzania związków chemicznych w atmosferze. Konwencja ONZ zakazała tych technik i programów, więc robione jest to w ukryciu przed opinią publiczną.

Tutaj mozna obejrzeć zdjęcia satelitarne i zasięg pozostawionych smug http://pokazywarka.pl/p45rzx/ oraz tu Galeria Wojtka Partyki

Manipulacja i zatajanie prawdy przez portale pogodowe - retusz zdjęć satelitanych

W poście poniżej umieszczone są screen-y z 17-07-2011r. Są to zdjęcia satelitarne z portalu sat24.com z godzin (03-15 -04-00 UTC) 05-15 - 06-00 i godz. 18:00, widać na nich niesamowitą ilość smug. Pierwsze z godzin rannych zachodnia Polska, drugie z godziny 18:00 Płn-Wsch. Polska.
Jak się dobrze przyjrzeć pierwszemu screenowi to można zauważyć, że na pozostałym terenie Polski jest taka leciutka mgiełka.
Proszę zwrócić na to uwagę: foto

godz 03:30
godz 18:00


Ktoś kto bawił się retuszem zdjęć, najprostszym programem graficznym, dobrze wie co ta mgiełka może oznaczać.
Tutaj jest zdjęcie po retuszu pozostałej części Polski (ja wykonałam to w dwie minutki-można zrobić to lepiej)

na zdjęciu wykonany przeze mnie retusz
zdjęcie z twojapogoda.pl


Dzisiaj w sieci natrafiłam na artykuł (zdjęcie z artykułu umieszczone wyżej) "Poranek ze smugami lotniczymi nad Polską" w (twojapogoda) z dnia 17-07-2011r z godziny 20:01.

W artykule napisano: "Dzisiaj o poranku na zachodzie Polski mogliśmy zaobserwować bardzo ciekawe zjawisko"

Ciekawe zjawisko!!! - to smugi kondensacyjne są ciekawym zjawiskiem ?

Dalej cytat: "A mianowicie smugi kondensacyjne pozostawiane przez samoloty rejsowe nie zanikały, lecz utrzymywały się przez dłuższy czas, przysłaniając coraz to większy fragment nieba"

- dopiero teraz to zauważyli, przecież to się dzieje od dawna!!! Na takim szajsie sobie latają, i ten szajs rozpylają !!!

Dalej będzie jeszcze lepiej:

"Zjawisko to bardzo dobrze ukazane jest na zdjęciu satelitarnym, które wykonane zostało o godzinie 5:30 rano. Chmury są dość grube i utrzymują się w powietrzu jedynie na Dolnym Śląsku, Ziemi Lubuskiej i w Wielkopolsce. Nad pozostałymi regionami kraju niebo jest zupełnie wolne od smug lotniczych."

Otóż dokładnie widać na zdjęciach, że nad pozostałymi regionami kraju, niebo jest bez smug, bo wykonano retusz!!!  Z ziemi smugi są widoczne (foto niżej), a na zdjęciu satelitarnym ich nie ma!


Co o tym sądzę? 
Czy "UNY" myślą, że w Polsce żyją sami kretyni?
Tak się składa, że mieszkam akurat w "pozostałym regionie, nad którym niby niebo, było wolne od smug" i tu niżej jest zdjęcie z godzin rannych, które przeczy temu co widać na zdjęciu z sat24.com i które opisała (twojapogoda.pl). Obecnie na portalach pogodowych, retuszują większość zdjęć satelitarnych ziemi. Rozmazują coraz częściej smugi, by nie było widać, jak bardzo samoloty zanieczyszczają atmosferę. To już tak nisko upadli? Co oni sobie myślą ? Przecież widzimy te smugi z ziemi, i to nie jest fatamorgana.
( 17-07-11 r fotografuję niebo ze smugami i zerkam na sat24, porównuję czas zrobionego zdjęcia z czasem obrazu satelitarnego- smug nie widać, niebo czyściutkie, a powinny być, bo je widzę.)

17-07-2011 godzina 04:00
 godz 12:42


A tutaj zdjęcia wykonane dzisiaj o godznie 08:00 tj 19-07-2011r.
Układanie chmurek za pomocą fal?
Charakterystyczny układ warstw powietrza na linii wschód-zachód przypomina układ chmur, które "układają się zgodnie" z wiązkami promieniowania radiowego wysyłanymi przez pogrzewacze jonosfery takie jak HAARP. Amerykański patent nr 4253190 opisuje, w jaki sposób rozpylona za lecącym samolotem żywica poliestrowa służąca jako "lustro" może być utrzymywana w powietrzu za pomocą ciśnienia wytwarzanego przez wiązki emitowane przez HAARP. Wynikowy elektronowo-cyklotronowy rezonans może wytworzyć w powietrzu lustro poprzez polimeryzację rozpylonych prekursorów.

08:03
08:04


Tutaj po siedmiu minutach zupełnie znikły:
08:12
08:14


 "Tworzenie inteligentnych chmur przez nanotechnologię"

"Dzięki belgijskiej Grupie Belfort mamy materiały z ponad 7 lat badań i ustalania stanu faktycznego działań, które stały się szeroko znane jako chemoślady. Na międzynarodowym sympozjum na Universytecie Technologii Delft w Gandawie (29.5.2010), do rozwiązania tej kwestii Grupa Belfort włączyła starszego inżyniera aeronautyki, dra Coena Vemeerena. Podstawą jego prezentacji był 300-stronicowy raport naukowy Case Orange: Contrail Science, Its Impact on Climate and Weather Manipulation Programs Conducted by the United States and Its Allies (Kazus Orange: nauka o smugach kondensacyjnych, jej wpływ na klimat i programy manipulacji pogodą prowadzone przez USA i sojuszników). Prezentacja dra Vemeeren szczerze przyznaje istnienie “trwałych smug kondensacyjnych: …chemoślady istnieją, bo spryskujemy np. uprawy i wiemy, że są stosowane rozpylania do celów wojskowych. Więc chemoślady to nie nowość. Wiemy o tym."


"Sprawa Orange wiąże się z raportem (1997) wysokiej rangi wojskowych USA pt. Weather as a Force Multiplier: Owning the Weather in 2025 (Pogoda jako złożona siła, zawładnięcie pogodą do 2025 r.)  ze szczegółami (rządowy rozkład oprysków, chemiczne zamówienia, prawidłowe nazewnictwo w instrukcjach operacyjnych linii lotniczych, wzywanie do geoinżynierii przez ekonomistów) celem poparcia “dużego zaangażowania rządów na najwyższym poziomie w projektach kontroli klimatu”. […] zawładnięcie pogodą w 2025 r. wyznacza specjalny harmonogram użycia En Mod we współpracy z Weather Modification Association (Zrzeszenie Zmiany Pogody), grupy komercyjno-rządowej lansującej korzystne zastosowania modyfikacji środowiska:
Lata 2000 – 2025. Wykorzystanie chemikalii w wysiewie do atmosfery przez lotnictwo cywilne (także wojskowe)
.
2004 r. Tworzenie inteligentnych chmur przez nanotechnologię z naciskiem na ich wzrost od 2010 r.
2005 r. Wprowadzenie pyłu czarnego węgla.
 W 2007 r. Światowa Organizacja Meteorlogiczna ONZ opublikowała stwierdzenie zawierające “Wytyczne planowania działalności modyfikacji pogody”. Ten dokument wyraźnie włącza ONZ w plany działalności rozpylania aerozoli na szeroką skalę."


W rozdziale o podstawowej konieczności geoiżynieryjnej produkcji chmur dla przetrwania planety, autorzy raportu Case Orange piszą:

"Nasz zespół badawczy wnioskuje, że programy kontroli klimatu sterowane przez wojsko ale zatwierdzone przez rząd realizuje się po cichu, by uniknąć najgorszego, oczywiście niechcianego scenariusza. Dwa podstawowe instrumenty to kontrola temperatury przez tworzenie sztucznych chmur i manipulacja jonosferą przez jej nagrzewanie. Oba pozostają zasadniczo wojskowymi systemami walki, z opcją przejścia do ofensywy w razie konieczności. Kilka podgrzewaczy jonosfery zainstalowanych w różnych miejscach globu wskazuje na szeroką współpracę między rządami w osiągnięciu celów klimatycznych do 2025 r.: kontrola pogody i planety ." Więcej...
Oraz
Inżynieria pogodowa 

ORAZ    
North American Weather Modification Council (NAWMC)Zmiana pogody polega na zasiewaniu chmur jako "przyjaznej dla środowiska technologii,(dla kogo?-ehovara)" która pomaga chmurom na bardziej efektywne tworzenie opadów atmosferycznych w postaci deszczu lub śniegu. Jest również stosowana w celu zmniejszenia gradu, wygenerowanego przez burze i wyeliminowanie mgieł. Ta znana technologia jest stosowana od 1940 roku w kilkudziesięciu krajach na całym świecie.
translator:
http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.naiwmc.org%2F 

3 komentarze:

 1. Nie wiedziałem o waszym blogu,piszę o walce z chemtrailami,bo jest broń,w zasięgu naszych możliwości.Zapraszam do współpracy.Pozdrawiam.
  http://samotnywilk2011.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również zapraszam do współpracy. W kupie siła. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/23/392/
  PRZYŁĄCZCIE SIĘ DO WALKI O CZYSTE NIEBO!

  Ludzie często sądzą, że jednostka nie jest w stanie zmienić świata,

  że najlepiej usunąć się na bok. Otóż, macie teraz państwo coś,

  co pozwoli wam przystąpić do działania. Kosztem kilku dolarów i kilku godzin pracy

  możecie sprawić, że wszystko się zmieni. Właściwie wykonany chembuster w bardzo dużym stopniu redukuje działanie smug chemicznych

  w promieniu 70 kilometrów od miejsca swojego położenia.

  OdpowiedzUsuń

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem