Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

czwartek, 7 lipca 2011

Było pięknie, było!

Niestety w godzinach popołudniowych, znowu zaczęło się rozprowadzanie chemii. Te samoloty latają bardzo wysoko, ledwo są widoczne na niebie. Pozostaje po nich tylko różowo-szara smuga. Nie są widoczne na radarze, latają bardzo szybko. Szybciej niż rejsowe samoloty z pasażerami. Smugi chemiczne samolotów spryskiwaczy, zlewają się ze smugami, zwykłych samolotów.

To daje taki obraz:
07-07-2011 godz 20:41
07-07-2011 godz 20:36


Z tych smug chemicznych, powstają zbite w kupy, sino-różowe chmury. Początkowo wyglądają jak namalowane, mają dziwnie rozmazane kontury.

07-07-2011 godz 20:36
07-07-2011 godz 21:09


Smugi niektórych samolotów pasażerskich, nie są białe (jak przy zwykłych kryształkach lodu),. Przeważa w nich kolor różowy. Ten rodzaj smug, długo wisi na niebie. Kryształki lodu powstałe z krótkich smug, emanują w kolor biało-niebieski i nie są matowe. Szybko znikają.

I tak:
 Samolot Koreańskich linii lotniczych, zostawił taką smugę (matowa smuga):


07-07-2011 20:57
flightradar.24


Lufthansa też smrodzi na naszym niebie (matowe różowe smugi):

07-07-2011  21:22
flightradar.24


Większość pozostawionych smug na niebie, ma kolor różowy. Co świadczy o dużej zawartości siarki. I choć samoloty rejsowe (niby) nie rozpylają związków chemicznych, to jednak tak samo przyczyniają się do pogorszenia jakości naszego powietrza. Paliwo lotnicze produkują ludzie i powinni zdawać sobie sprawę z tego, że szkodzą sobie i innym.
Dzisiejszy widok nieba nie napawał optymizmem. O godzinie 22:00 w powietrzu wyczuwalny był smród, jakby po opryskach na polu, tylko ten pozostawia metaliczny posmak w ustach. Woń przypomina smród starych opon. Ta rozpylona chemia spowodowała okropny zaduch, jakby coś wyssało powietrze. To tak, jakby nakryto część ziemi folią. Brak powietrza jak w szklarni, gdzie uprawia się kwiaty. Miejmy oczy szeroko otwarte, obserwujmy niebo, bo na nim, dzieje się coś niedobrego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem