Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

sobota, 21 maja 2011

Trzęsienie ziemi w Libii 8.4 w skali Richtera, które było a potem nie było.

W dniu 19-05-2011r o 14:57 czasu uniwersalnego czasu koordynowanego w pobliżu wybrzeża Libii na głębokości 30 km, nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi o sile 8.4 w skali Richtera. Dane były dostępne na stronie CSEM-EMSC. i na Institutul National pentru Fizica Pamantului.

Dowód:

Film pokazujący mapy z trzęsieniem ziemi w Libii.
BREAKING: LIBYA Large 8.4 Magnitude Earthquake - 19-05-2011
http://www.youtube.com/watch?v=btfBAaRnq6E
Zrzuty ekranowe zamieszczone w filmiku prawdopodobnie pochodzą ze strony agencji rumuńskiej Institutul National pentru Fizica Pamantului  http://www.infp.ro/

Po nagłośnionej sprawie, Rumuni tegoż samego dnia 19-05-2011 o godz 21:18, wyjaśnili tą "pomyłkę", błędem urządzenia w Strasburgu. Okazało się, że żadnego trzęsienia ziemi w Libii nie było ;-)
http://www.dcnews.ro/?p=66271

www.dcnews.ro
Dane Europejskiej Agencji Sejsmologicznej, które potwierdzały to trzęsienie ziemi, zostały szybko usunięte:
"Wczoraj, o 14:57 czasu uniwersalnego czasu koordynowanego w pobliżu wybrzeża Libii na głębokości 30 km, nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi o sile 8.4 w skali Richtera." Dane były dostępne na stronie CSEM-EMSC: http://www.emsc-csem.org/Earthquake/alert/index.php?id=IZB79;BUC&date=2011-05-19 w chwili obecnej wpisu takiego tam nie ma.
Dane sejsmologiczne dotyczące Libii, pojawiły się rówież na innych stronach agencji monitorujących trzęsienia ziemi i szybko zniknęły!


Wczaraj zbombardowano co? 


Jak potężny musiał być wybuch u wybrzeży Libii, który spowodował reakcję sejsmografów?

żródła: monitor polski/blog MarkaCSEM-EMSC.
http://www.youtube.com/watch?v=g2YyA5nzM6Y
http://www.infp.ro/; http://www.dcnews.ro/?p=66271

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem