Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

niedziela, 13 marca 2011

Siarczany w stratosferze

Rozprowadzają intensywnie chemię od kilku dni, wczoraj po południu - masakra. W ciągu godziny naliczyłam 20 przelotów prawie jeden obok drugiego. Krzyże, piramidki i inne kształty. W nocy i dzisiaj jest już wszystko zapylone i zasuszone. Te związki rozpuszczają resztki wilgoci znajdującej się w atmosferze! Zwykłe chmury znikają pod ich wpływem to widać gołym okiem!

Na podstawie publikacji internetowych (źródła amerykańskich i angielskich portali naukowych - publications.parliament.uk.Categories of geoengineering) wyciągamy wnioski, że grupa naukowców dąży do zwiększenia siarczanów w atmosferze, aby symulować efekt wybuchu wulkanu. Metody uzyskania widoczne są na niebie w postaci smug zostawionych przez samoloty. Nie są to tylko specjalnie przerobione do tego celu samoloty rozprowadzające koktajl chemiczny, który ma w swoim składzie aluminium i inne świństwa zagrażające życiu na ziemi. Związek ten rozprowadzają również konwencjonalne statki powietrzne poprzez użycie paliwa o wyższej zawartości siarki. Szacuje się, że pięć milionów siarki będą potrzebne każdego roku w celu zrekompensowania podwojonego stężenia dwutlenku węgla. Koszty szacowane są na ok 25 mld dolarów przez 12,5 lat. Istnieje wiele zakłamań i przemilczeń o tym problemie, pomija się ważne aspekty zdrowotne społeczeństw.
Jest to w zasadzie walka z zanieczyszczeniem powodująca więcej zanieczyszczeń.


Siarczan powoduje zanieczyszczenia oraz rozrzedzenie warstwy ozonowej Ziemi. Siarczany w końcu wracają na ziemię, z nieznanym wpływem na ekosystemy. Z publikacji ekologicznych wiemy, że dotychczas Rządy podejmowały działania na rzecz ograniczenia emisji siarczanów, ponieważ powodują kwaśne deszcze. Noblista Paul Crutzen, który prowadzi badania  tj. wpływ aerozoli siarczanowych na ekosystem, przewiduje około pół miliona zgonów w wyniku zanieczyszczeń stałych. Nowe badania wykazały, że susze w historycznym regionie Sahelu w Afryce, które spowodowały powszechny głód w latach 1970 i 80. Były spowodowane w części przemysłowej (na zachodzie), gdzie występuje zwiększona ilość emisji siarczanów. Poprawienie czystości powietrza pozwoliło na powrót deszczu w Sahel.

Obecnie nie da się przewidzieć na jakie regiony będzie miała wpływ ta manipulacja klimatu. Obserwując pogodę w Polsce - kilkakrotne powodzie w ubiegłym roku. Tegoroczny mroźny Styczeń bez śniegu - nie wróży nic dobrego, zważywszy na fakt istnienia ogromnej ilości smug na niebie. Może wszyscy powinniśmy jednak zadać pytanie naszym czynnikom rządzącym, jaki skład ma obecnie paliwo, na którym latają nasze samoloty? Oraz - dlaczego wydano zgodę na przelot samolotom, które ewidentnie zanieczyszczają ohydnymi smugami nasze niebo?

Zdjęcia wykonane w Wieluniu i Częstochowie 12 i 13-03-11r, ostatnie w październiku ub roku.
Wiecej zdjęć dokumentujących siarczany na wielunskim niebie Foto..
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Modyfikacja pogody (tworzenie chmur z ze smug chemtrails-nad Anglią - za pomocą czego?) źródło: http://www.geoengineeringwatch.org/


W Iranie szlaki chemtrails nie istnieją za wyjątkiem zwykłych smug. One szybko znikają w ciągu kilku sekund, a może minutę lub dwie.  Dotyczy to także innych państw nie podlegających wpływom USA.
Poniżej film na którym nie ma ani jednej smugi na Irańskim niebie! Iran ma błękitne niebo bez chemtrails.


źródło: http://www.geoengineeringwatch.org/

13-03-11 godz 17:40
15-02-11 godz 17:55

Zdjęcia wykonane w Wieluniu


13-03-11 godz 17:55
13-03-11 godz 17:58
13-03-11 godz 18:05
13-03-11 godz 18:08

Zdjęcia z nad Warszawy 13-03-2011 - FOTO

 I screeny z sat24.com (ostatnio mniej ostre ale smugi widać)

13-03-11 godz 12:00
13-03-11 godz 12:30

Chemia na niebie w różowym kolorze

Wieluń 09-11-2010r.


Chemia w różowym kolorze - Arizona USA - cóż za podobieństwo!
Arizona-Mar. 1,2011 Evening Aftermath of Chemtrail Spraying
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem