Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

piątek, 11 lutego 2011

Skutki ekonomiczne "chemtrails"

Harold Saive
examiner.com

Alachua County (EPAC) to Hear Economic Consequences of "Chemtrails"


Hrabstwo Alachua złożyło wniosek do Departamentu Ochrony Środowiska (EPAC), w sprawie Gospodarczych skutków jakie powoduje "Chemtrails".  Komisja Ochrony Środowiska (EPAC), weźmie pod uwagę lokalne konsekwencje na Hrabstwo Alachua programu "zaklasyfikowanego" jako geoinżynieria, potajemnie zatwierdzonego i prowadzonego przez ponad 14 lat przez rząd Stanów Zjednoczonych.

Program o nazwie "Stratospheric Aerosol Geoengineering" (SAG) z dokumentów rządowych wynika, że do operacji wykorzystywane są specjalne samoloty odrzutowe - tankowce, rozpylające smugi chemiczne, co klimatolodzy błędnie okreslają jako "trwałe smugi"

Konsekwencje dla zdrowia i dobra ogółu zostały przedstawione w HR 2977, The Space Preservation Act z 2001 roku. Autor ustawy, Rep, Dennis Kucinich spopularyzował termin "Chemtrails" i mówi się o tym jako "broni egzotycznej".

Pomimo wielu rozważań teoretycznych skutków zagrożeń dla bezpieczeństwa narodowego i globalnego ocieplenia, istnieje aspekt intersu lokalnych inwestorów paneli solarnych włączając w to firmę GRU - w chwili obecnej baterie słoneczne mają osłabioną wydajność operacyjną w stosunku do normalnego działania promieni słonecznych.

Ekspert alternatywnych źródeł energii Wigington, jest właścicielem jednego z największych domowych systemów energii słonecznej w północnej Kalifornii, zaczął dostrzegać bardzo wysokie spadki generowania energii słonecznej. Energia może być zmniejszona nawet o 60 procent podczas oprysków, które nazywa się “heavy spraying days”. Według słów Wigington-a "smugi dosłownie blokują słońce".

Wigington oferuje pomoc w udostępnieniu swoich danych i danych GRU, autorom wniosku Hrabstwa Alachua, kierowanego do urzedników Ochrony Środowiska.
Prezentacja zostanie dokonana przez zwolenników "Koalicja Przeciwko Geoinżynierii"

źródło: http://www.examiner.com/conspiracy-in-gainesville/tonight-environmental-board-epac-to-hear-geoengineering-issues
przekład: ehovara.
--------------------------------------------------------------------------------------
Ciekawostki:
To jest tylko wstępny przegląd cząstek stałych w powietrzu - Arizona w 2010r.
Liczby te wskazują, ile razy przekroczone są limity "toksyczne"

Aluminium: 15,8
Antymon: 63.3 [To nie literówka]
Arsen: 418 [To nie literówka]
Baru: 5.3
Kadm: 6
Chromium: 6.4
Miedź: 9
Iron: 43.5 [To nie literówka]
Lead: 15.7
Mangan: 513.8 [To nie literówka]
Nikiel: 10,7
Cynk: 7.5
źródło: Geoengineering: An Updated Look at Aerosol Toxins - aka Chemtrails

W USA program trwa ponad 14 lat, u nas obserwujemy smugi chemiczne od ok 5 lat. 

2 komentarze:

  1. "Energia może być zmniejszona nawet o 60 procent podczas oprysków, które nazywa się “heavy spraying days”. Według słów Wigington-a "smugi dosłownie blokują słońce"."

    To normalnie jakiś horror! Jakim trzeba być cymbałem, żeby tego nie widzieć?

    OdpowiedzUsuń
  2. Udają obrońców klimatu a wykańczają inwestorów baterii słonecznych.

    OdpowiedzUsuń

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem