Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

wtorek, 23 listopada 2010

Rozbłyski na niebie 23-11-2010r godz 06:00-07:00

Zdjęcia wykonane dzisiaj nad ranem-Południe Polski. To nie jest odbicie światła (łuna). Widać było delikatne rozbłyski świateł jak od piorunów, ale burzy nie było. I nie jest to wschód ani zachód słońca, to mniej więcej (godz 13:00) Południa.  Podobne rozbłyski obserwowałam we wrześniu br. w tym samym miejscu o godzinie 23:00-24:00, trwały ok trzech dni o tych samych godzinach. Zaobserwowali to równiez inni ludzie i to potwierdzili, byli tym faktem zaniepokojeni.

30-11-2010 godz 18:30

W sieci opublikowano ciekawy artykuł, który wyjaśnia nam, dlaczego na niebie dzieją się dziwne zjawiska. Doskonałe, dogłębne i z dowodami, opracowanie kontrowersyjnego i świadomie pomijanego tematu, jakim jest straszliwa broń HAARP.

Kontrolowana Apokalipsa: HAARP
Wojciech Mann 2010
newworldorder.com.pl


 Dziury w Niebie - HAARP i Udoskonalone Technologie Tesli 1/5


William Cohen, sekretarz obrony w rządzie Clintona w latach 1997-2001.  
„Mamy doniesienia o tym, że pewne państwa chciały skonstruować coś w stylu wirusa Ebola, i lekko mówiąc, byłoby to wielkie zagrożenie. Alvin Toeffler pisał naukowcach próbujących otrzymać różne typy patogenów, które byłyby etnicznie specyficzne tak, by mogły eliminować pewne grupy etniczne i rasy oraz inni, którzy projektują pewien typ technologii, pewien typ insektów niszczących specyficzne uprawy. Jeszcze inni są zaangażowani w eko-typ terroryzmu, dzięki któremu mogą wpływać na klimat, wywoływać trzęsienia ziemi, powodować erupcje wulkaniczne poprzez użycie fal elektromagnetycznych."

Fragment wypowiedzi dr Begicha dla filmu "Dziury w Niebie" 
„Kwestia trzęsień ziemi badana była przez innych specjalistów. Odniosę się do prac J.F.Gordon MacDonalda z UCLA w latach 60'. Był doradcą prezydenta Johnsona, specjalistą od broni geofizycznej. Stwierdził już wtedy, że jeśli udałoby się wstrzyknąć odpowiednią ilość energii o właściwej częstotliwości, można by spowodować takie zdarzenia. Myślę, że dokładnie to miał na myśli sekretarz obrony kilka dni temu, gdy mówił o tym, że terroryści mogli zdobyć taką technologię. Oczywiste jest, że skoro obawiamy się, iż zdobyli ją terroryści, to sami ją posiadamy.”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem