Witam na moim blogu // Welocome to my blog// Czytaj na stronie o żywności modyfikowanej - GMO, podłe działania koncernów produkujących GMO, pozwalają nam kojarzyć te firmy z opryskami na niebie!!! //

sobota, 28 sierpnia 2010

Modyfikacja Pogody Firma z o.o.

Wiele ludzi neguje chemtrails, nie chce przyjąć do wiadomości, że można za pomocą samolotów rozpylać środki chemiczne które zmieniają pogodę. Przeglądając strony internetowe bez żadnego wysiłku znalazłam dwie firmy, które proponują takie usługi.

Weather Modification, Inc. firma oferuje duży zakres usług: programy badawcze, usługi meteorologiczne, ewaluację i ocenę danych atmosferycznych, sianie chmur (cloud seeding), radarowe systemy pogodowe, monitoring środowiskowy, samoloty wyposażone w dysze do rozpylania (Aircraft Sales and Leasing)


Zapewnia zmianę pogody, jest z ograniczoną odpowiedzialnością (Inc), oferuje szeroki zakres usług w celu zapewnienia wiedzy, danych, sprzętu i możliwości w każdej fazie projektu. Może także dostosować program do specyficznych celów i zarządzania nim od początku do końca. Ma utalentowanych naukowców, badaczy, menedżerów projektu, techników i pilotów mających doświadczenie potrzebne do przeprowadzenia skutecznego, efektywnego programu pogody.


Proces rozpylania chmur polega na rozpyleniu środków przy pomocy samolotów na podstawie chmury lub na górze chmury. Górny siew pozwala na bezpośredni wtrysk czynnika wysiewu do superchłodnej górnej warstwy chmury. Siew na podstawie polega na uwolnieniu środka na podstawę chmury.
Inc produkuje różnorodne urządzenia do rozpylania.

Rodzaje sprzętu lotniczego do rozpylania:


Typ wybieranych samolotów zależy od pułapu rozpylania na chmurze.


Kolejna firma Ice Crystal Engineering, LLC USA oferująca:
sprowadzenie deszczu, śniegu, rozrzedzanie mgły, zapobieganie opadom gradu.


Ile może być takich firm prywatnych, i nie tylko prywatnych?
Jakie środki mogą być rozpylane pod kontrolą i poza kontrolą ?
Ile ludzi i jacy ludzie z tego korzystają ?
Nie sądzę by tylko robiono deszcz na podlanie upraw czy pogodę na wesele bogatej panny młodej.
Takie działanie może wymknąć się z pod kontroli o ile już się nie wymknęło.

źródło: weathermodification.com/program-services.php
           iceflares.com/ejectable_flares.php

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, zapoznaj się z regulaminem